Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elveheti a gyereket mert a 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveheti a gyereket mert a 2. Babát elvetettem?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt, ám mégis kibékültünk. Van egy 2 éves lányunk. Terhes lettem a békülés után,és elvetettem a babát. Úgy éreztem hogy nincs kész a kapcsolatunk arra hogy még egy babát vallaljunk,és nem akartam 2 gyerekkel egyedül maradni.


Párom bejelentkezve maradt a levelezésúbe és láttam anyós irta neki h most adja be az elhelyezéshez a papirokat,gyilkos szar anya vagyok,tuti ők kapják meg a lányunkat.

Az is kiderült hogy hiába a békülés,ő még mindig csal.


2016. nov. 17. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Semmi köze az abortusznak a gyerekelhelyezéshez. Ezen nem fog múlni. Az abortusz teljesen legális, nagyon hasznos dolog.
2016. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Lehet hogy görénység beleolvasni,de legalább tudom hogy még most is csal,es azt tervezi az anyjával elveszi a gyereket.


Nem fogok vele maradni ezek után.

2016. nov. 17. 16:08
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Röhögd ki mind a kettőt,ilyenért nem vesznek el gyereket.Jól tetted a másikat nem tarttodtad meg,azokat is röhögd ki akik neked estek az ab miatt.legyen részük ilyen palit kifogni,aztán már nem vergődnek de megszülnék az ilyen pasi gyerekét.ki az hülye meg neheziti saját maga életét még egy nem kivánatos gyerekkel.
2016. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy veheti el ezért.

Az ilyen férfitől jobb megszabadulni.

2016. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha megszületett csecsemőket "abortálnál", akkor vennék csak el. Magzatokra ez nem vonatkozik.
2016. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem veheti el.
2016. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ne félj és légy erős!
2016. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!