Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 éve vagyunk házasok.1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk házasok.1 éve megváltozott a párom! Elakarok válni, de nem tudom, hogy hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy különböző alkalmi társkeresőkön van fent.

Állandóan megaláz és a cselédjének néz!

Ö gyereket akar de én nem. Én elakarok válni!

Ő is szokta mondani de csak fél komolyan.

Hiteles a házunk. Ha elválunk kell valamit fizetnem a páromnak?? Teljes hiteles a ház!!!

Nem tudom, hogy hogyan induljak neki a válásnak!

Más, hogy tudta rászánni magát???

Nem szeretem már és ő sem szeret.

Még fiatalok vagyunk 29 évesek, nincs gyerekünk és úgy gondolom, hogy így mind a kettőnknek könnyebb lenne új életet kezdeni!

Félek, hogy kiborul ha csak úgy beadom a válást, de beszélni meg nem lehet vele.

Segítsetek!!!


2010. máj. 2. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Mivel te is bevallod, hogy nem szereted, igy szerintem minden amit tesz rossz. Te nem akarsz 29 évesen gyereket, mrt tudod, hogy nem vele akarod leélni az életed. Keresed az alkalmat, hogy beleköthess. Miért neki kéne elmennie a házból amit együtt vettetek?

Szakitani nagyon egyszerű. Pakolj össze és költözz el. A nők is kezdhetnek nulláról mindent. Én gyerekkel csomagoltam és költöztem el a közös lakásból, és újra tudtam kezdeni mindent.

52/N

2010. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Elmész az ügyvédedhez és ő mindent el fog mondani.


Ez a első lépés.

2010. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
7:30asnak igaza van...én is ugyan ezt tettem,pedig ő is távozott a házból,oké oké,az övé volt,de a szülei marasztaltak!Régen közös volt,de összevsztünk és kifizettek,aztán kibékültünk!Most külön vunk,a ház üres,ő meg fizeti a banki hitelt!
2010. máj. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem te még legbelül egy csepet érzel íránta.Ha nem ez lenne,akkor rég beattad volna a válást!
2010. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem elég az, ha valakinek a férje alkalmi társkeresőkön van fennt? Ez azért elég gáz szerintem, nem tudom, mi kell még???? Meg is kéne vernie az asszonyt, hogy alapos oka legyen a válásra?

Szerintem is el kell menni egy ügyvédhez, az majd mindent elmond.

2010. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy társkereső oldalon regisztrálta magát, még nem jelenti azt, hogy meg is csalta. Én pár éve igy találtam párt magamnak, és akkor nagyon sok nős pasival futottam össze az oldalon, akik semmi mást nem akartak, mint hogy bizonyitsák, hogy ők igen is jó pasik, és ha úgy adódna, akkor lehetne más nő is. Eszük ágában sem volt találkozni senkivel. Nem mondom, hogy ez a normális, de ha diszkréten csinálja, nem tartozik a fő bűnök közé. Nekem is rosszul esne, de megbocsáthatónak tartom.
2010. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keres fel egy ügyvédet, a házat eladjátok és feleztek.

Állj elé és öszintén mond el hogy vállni akkarsz.

Fiatalok vagytok minél gyorsabban túl kell rajta esni.

Kifog bukni de jobb ha még most mentek szét mint 2-3 gyerek után.

2010. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem másra vágyom!!!!!

Én biztos vagyok abban, hogy megtettem mindent ezért a kapcsolatért. Neki sikerült a szerelmet kiölni belőlem!

Nem keresem benne a hibát! Tudom, hogy mindenhez két ember kell. Eddig ám csak én szenvedtem! A házat meg nem akarom megtartani. Azé lesz a ház aki akarja! Én csak azt akarom, hogy legyen vége ennek az egésznek! Fizikailag és szellemileg belefáradtam már az egészbe. Nekem is jól esne valami visszajelzés, mégsem megyek fel semmilyen társkeresőre emiatt.

2010. máj. 3. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!