Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi idővel kezdtetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gyerek/gyerekek mit szóltak az új párotokhoz?Exem már bemutatta az új partnerét,szinte minden átmenet nélkül.Ha most én is találnék vkit,nem lenne túl sok a gyereknek.Sok változás,új emberek.Nem szeretném ha megviselné.
2016. dec. 21. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodtan ismerkedj, úgysem fogsz könnyen megfelelő pasit találni.
2016. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Én rögtön kezdtem ismerkedni, de utólag úgy látom, hiba volt. Ugyanis ez akkor amolyan kutyaharapást szőrével dolog volt, problémásabbnál problémásabb alakokat vonzottam csak be.

Ezért inkább elkezdtem dolgozni magamon, újraépítettem az életem. Ez közel két évbe telt. Valahogy nem is hiányzott az ismerkedés ebben az időszakban. Rendeződött az anyagi helyzetem, új hobbikba kezdtem, új barátaim lettek, új közösségekbe kezdtem járni, adtam magamra (sokat nőtt az önbizalmam). Aztán mikor már eléggé rendben voltam, elkezdtem ismerkedni és néhány hónapon belül megtaláltam a párom, akivel azóta is együtt vagyunk.


Ami a bemutatást illeti: ez függ a gyermek korától ill. a kapcsolat jellegétől. Az exem pl. nagyon hosszú idő után mutatta be a barátnőjét a közös gyermekünknek, de ők nem élnek együtt, így nem része a mindennapjainak a barátnő, meg tudta oldani úgy, hogy hol a gyerekkel van, hol a barátnővel. Én akkor mutattam be a páromat, amikor már nyilvánvaló volt számunkra, hogy ez nem egy futó kaland, hosszú távra tervezünk (pár hónap után). Nem csináltunk belőle nagy ügyet, volt pár közös program, lányom konstatálta, hogy kivirultam a párom mellett, így örült neki. Egy év után pedig össze is költöztünk az új párommal, a gyermekem "jóváhagyásával".

Az exem szerintem túl körülményes ebben a kérdésben, és a lányom érzi a görcsösséget, ezért nem is érezte jól magát akkor, mikor az exem a barátnőjét mutatta be neki.

Szerintem jobb minél őszintébben és lazábban kezelni ezt a dolgot, nekem legalábbis ez vált be.

2016. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hónapja vagyok egyedül,nekem biztos kell 1 év,én sem szeretnék rögtön beleugrani semmibe,szerintem nem árt egy kis "gyászidőszak" addig meg tanulok,dolgozom,a gyerekemmel vagyok,építgetem az életünket én is.
2016. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal Mindenkit bemutatni. Elsőként zr ismerd meg au új férfit aztán ha kellően kialakul a kapcsolat köztetek jöhetnek a gyerekek, a család, az ex. Mindenkinek jobb ebben a sorrendben
2016. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra nem vágyom, szexre meg bármikor találok amilyet és ahányat akarok, mint ahogy a házasságunk alatt is így tettem. 44/N
2016. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!