Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kezdjem újra 30 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem újra 30 évesen?

Figyelt kérdés
Elérkezett sajnos ez az idő, amikor 12 év után szétváltak útjaink. Igazából sosem voltunk egymáshoz valók,de hát a szerelem vak...S most én jöttem el a közös otthonból,egyedül, mint a kisujjam.Munkahelyváltás folyamatban,barátaim külföldön,vagy már mind családosak,nem akarom őket ezzel zaklatni. Meg az az igazi, bensőséges barátság megszűnt,mivel ő volt a barátom is egyben(tudom,tudom,ez van). Mit tegyek, hogy ne forduljak be???Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 29. 20:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

próbálj meg túllépni azon, hogy ki hogy viselkedett, húzott le. nem visz nagyon előre, viszont éveket lehet eltölteni az ezen rágódással.


és nem mondom, hogy ugorj fejest a randizásba, de az otthon ücsörgés sem a legjobb ilyenkor

2016. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hahaha! Ezen legalább jót nevettem! Nekem is írt :-)) biztosan férfi és szőke, minimum 2-3 aberrációval a nevéből kiindulva (bocs,ha nem így van). Felvilágosítottam, hogy nem vigasz-szexpartnert keresek! :-))
2016. dec. 29. 21:41
 23/36 anonim ***** válasza:

kérdező: átengedem Neked, nálam a fasiszták nem nagyon játszanak...


bár, ha más téren is hasonlít a bálványára, akkor Nálad sem fog sokáig játszani ;)))

2016. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár nagyon csábító,nem élnék a lehetőséggel:-))!
2016. dec. 29. 21:48
 25/36 anonim ***** válasza:
akkor eladom a vaterán, ott minden marhaságra van vevő :P
2016. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Az egyik privát üzenetben használt alsóneműk után kuncsorgott egy illető. Lehet, hogy új üzleti alternatívaként azokat kellene árulni? Még lehet, hogy a végén meggazdagodnék belőle :-))
2016. dec. 29. 21:57
 27/36 anonim ***** válasza:

Én is elváltam már egy ideje (nő vagyok) és igen, kell valamennyi idő, hogy ezt meggyászold, feldolgozd magadban.

Jogilag is elváltatok már vagy még csak a különköltözés történt meg?


Ne haragudj kérdező, de tedd össze a két kezedet, hogy egy ilyen link, ingyenélő alaktól meg tudtál szabadulni végre. A vagyonmegosztásnál nem kell vele különösebben gálánsnak lenned a történtek után, ha szükséges, ne szégyelj jogi segítséget kérni (durva lenne, ha egy fillér nélkül kellene új életet kezdened a fél házaddal!)


Válás után nekem nagyon sokat segített a napi rutin, a munakehyli teendők, elkezdtem a szakmámon belül továbbtanulni, fejlődni, továbbképzést kerestem stb.

A másik, ami nekem minden tekintetben jót tett, az a rendszeres mozgás volt. Újra formába lendültem és látványos lett a változás. A mozgás által az erőnlétem, kedvem, életszemléletem is más lett, a fizikai aktivitás pozitívan hatott a gondolkodásomra is. Érdemes megpróbálnod.


30 évesen még ne temesd magad (pár évvel idősebb vagyok nálad), még tényleg egy csomó új élmény és akár kapcsolat is várhat rád.

Nem kell most azonnal nyitottnak lenned a világra, az ismerkedésre, sőt. Előbb zárd le érzelmileg és jogilag is ezt a kapcsolatot (mindegy, hogy házasság vagy élettársi viszony volt-e), aztán hidd el, hogy eljön az idő, amikor újult erővel, friss szemmel nézel majd a világra.


Tényleg tapasztalatból írom mindezt.

Nekem nem túl régen jött el ez az érzés és valóban felemelő dolog újra vágyni egy kapcsolatra.


Minden jót neked.

2016. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

alsónemű? :)


néha tényleg azt gondolom, hogy a nőknek könnyebb az élete, de ilyenkor rájövök, hogy tévedek...


(ezt mondjuk én is árulhatnám, végül is ki látja, hogy a csomag feladója nő vagy férfi... berakom a szennyes tartóba 2 napra, utána postázom, jól fogok vele keresni :P)

2016. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

27-es válaszoló: Köszönöm hogy vetted a fáradtságot,végigolvasni és válaszolni nekem,igen,valóban sokat segít ha látom van még fény az alagút végén :-). Tudom,érzem,hogy vár még sok-sok tennivaló, azután majd remélhetőleg megtalál a boldog párkapcsolat is,nemcsak az illúziója. Jogi útra nem terelem az ügyet,mivel tartok tőle,nem lennének nyugodtak az éjszakáim,nem tudom mikre lenne képes hogyha nem lenne hová mennie(ugye anyucihoz nem mehet,viszont ketten mehetnének a híd alá). Vigasztal, bár nem mondom hogy nem jönne most jól, pár százezer forintról lenne szó,max.egy millió, ha belemenne az eladásba, és sikerülne is eladni egy eladhatatlan 1.5 szobás házrészt főleg romák lakta környéken. De nem fog belemenni,kikényszeríteni,pereskedni meg évekig nem óhajtok,hogy a végén 200.000 Ft-tal boldogabb legyek,mert a többit elviszi az ügyvéd meg az illetékek. A közműveket átirattuk a nevére,csak hogy nekem ne halmozzanak fel tartozásokat. Majd talál hamar másik balekot,azt nem kétlem,hiszen bőven ráért facebookozni egész álló nap munkakeresés helyett.Mindegy is, én keresem a lehetőségeket,addig meg meghúzom a nadrágszíjat.



28-as válaszoló:valóban,az üzleti érzék számít:-)Összevásárolni egy tucat olcsó bugyit,be a szennyesbe,esetleg kutya alá,ha van,akkor még bele is élheti magát hogy szex közben lett nyálas meg lett elcincálva xD.

2016. dec. 29. 22:47
 30/36 anonim ***** válasza:

végül is... a jó üzlethez csak gyomor kell :)



na jó, nem offolom tovább a topicod, légy jó, és találj gyorsan barátokat, elfoglaltságot, párt

2016. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!