Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kezdjem újra 30 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem újra 30 évesen?

Figyelt kérdés
Elérkezett sajnos ez az idő, amikor 12 év után szétváltak útjaink. Igazából sosem voltunk egymáshoz valók,de hát a szerelem vak...S most én jöttem el a közös otthonból,egyedül, mint a kisujjam.Munkahelyváltás folyamatban,barátaim külföldön,vagy már mind családosak,nem akarom őket ezzel zaklatni. Meg az az igazi, bensőséges barátság megszűnt,mivel ő volt a barátom is egyben(tudom,tudom,ez van). Mit tegyek, hogy ne forduljak be???Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 29. 20:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%
Most a pasidnak a mamájánál laktok? ennyire csóró embernél laksz, hogy saját albérletre nincs pénze, és még te fizeted a rezsinek a 80%-át is, és kaja is? Hát ilyen barátnő nekem is kéne.. :D Igazi pancser vagy.
2016. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
61%

egyébként nőként egy icipicit könnyebb.


A legtöbb helyen az új lányokat próbálják bevenni a társaságba, legyen szó hobbiról vagy új munkahelyről.


Nekem mikor külföldre költöztek a barátok akkor kézenfekvő volt, hogy az Ő barátai lettek az enyémek is, utólag ezt nagyon bánom, mert a szakítással egy pillantás alatt kerültem ki abból a körből.


Most látom igazán, hogy így 30 felett elég nehéz elölről építkezni, ezer éves zárt baráti társaságok, elég komolyan megdolgoztam érte, hogy most vannak egy páran körülöttem.


Nem mondom, hogy nőként minden fenékig tejfel, de például az új kolléganőket szinte azonnal hívják minden offsite programra, nekem 1.5 évembe tellett, mire ide eljutottam, ugyanez van ott is ahol sportolok, vagy egyéb elfoglaltságaimnál.

2016. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
53%
Szarjál bele, éld az életedet. Változtatni az eddigieken úgysem tudsz, tervezgess merre akarsz haladni, hagyd kicsit ülepedni a dolgot, aztán randizzál meg dugjál nagyokat, egy olyan emberrel, akivel le fogod tudni élni az életedet, ennek felismeréséhez sosem kell 12 év, ez megy fél év alatt is, gyereked nincs, szabad vagy mint a madár, dolgozz, ismerkedj éld az életedet aztán majd jönnek a dolgok.
2016. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, a funkcionális analfabéta, de nagyon "szimpatikus" igazi csábító nickkel rendelkező (" Heil Hitler") embernek üzenem, hogy férfi vagyok, ne írogasson már nekem...
2016. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
#14 es. ezen most meghaltam esküszöm.. :D
2016. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért válogatsz, inkább örülnél, hogy rád írtak.

(Irónia.)

2016. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

Nem lesz egyszerű újra mindent a nulláról kezdeni, az biztos. Átestem ezen én is, elköltöztem egy nő kedvéért a szülővárosomból, otthagytam minden barátot és családtagot, majd pár év múlva véget ért a kapcsolatunk, és itt ragadtam barátok nélkül, kapcsolat nélkül. Nekem is ő volt a legjobb barátom egyben, így szó szerint mindent elvesztettem egyszerre. De ne fordulj be, mert ez csak pillanatnyi állapot, hamar változni fog. :) Az új munkahelyeden lesz lehetőséged ismerkedni, mindenféle formában.

Azt nem csodálom, hogy eleged lett az exedből, egy ilyen család mellett én is kiborultam volna szerintem. De nézd a jó oldalát, ennél már csak jobb jöhet legalább. Én már azt is csodálom, hogy eddig kibírtad egy ilyen közegben. Igazán kitartó lehetsz. :)

Addig is éld az életed, próbáld elterelni a gondolataidat a múltról, járj el sportolni valamit, vagy találj új hobbikat, amit esetleg közösen csinálhatsz másokkal. Én pl mostanában egy új nyelvet kezdtem el tanulni, elég jól lefoglal, és még szeretem is. :)

Mondanám, hogy itt is ismerkedhetsz, de a legtöbb férfi úgyis csak meg akarna dönteni. :D


30F

2016. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

@16-os: azt hiszem az már a perverzió netovábbja lenne, ha már Adolfnak is örülnék :P


Egyébként én is jót nevettem rajta, komolyan emberek, milyen nőket lehet felszedni ilyen nickkel? :P

2016. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
11-esnek: mitől pancser? Az ember néha sodródik hasonló helyzetbe, az együttélés nem mindig fifti-fifti alapon müködik, van aki többet tesz bele, ennek ezer oka lehet. Aztán kérdés, hogy hosszú távon meddig megoldás ez, meddig tűr az ember. A kérdező eddig adott esélyt a változás ra.Sajnos az nem jött, Ő kiszállt. Na ez a bátorság, tiszteletem neki! Hamarosan talpra is fog állni, csak most még erőtlennek érzi magát.
2016. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Igen,mondhatni,pancser vagyok.Sőt, egy BAROMI NAGY LÚÚÚZER!Ráadásul a saját házam aminek felét az örökségemből fizettem(másik fele hitel volt). Sajnos mikor elfogyott a pénz,én is munkanélküli lettem 7 hónapig, el kellett adnom az autómat mivel konkrétan enni nem volt mit, csak széttárták a kezüket, hogy sajna ez van és együttéreznek velem,ennyi. Anyukám már nem áll jó ideje szóba velem,neki volt igaza,azt mondta, ez egy ingyenélő társaság,és a párom egy link alak.Csak én vagyok a hülye,hogy idáig hagytam magam megvezetni.Már lelkiismeret-furdalásom kellett legyen,hogy 600 Ft-ot áldoztam egy szemöldök-szedésre,vagy hogy a magam által megkeresett pénzemből vettem egy cipőt mert már lyukas volt a talpa!Persze én soha nem kaptam semmit,mert hát tudom, "hogy nincs pénz". Bezzeg a napi cigire megvolt. Megjegyzem,nem keresem magam halálra,örülök,ha a fizu előtti héten ebédelni tudok.S akkor még két felnőtt ember nyűgje is nyomja a vállam? Mert oké,hogy nekik nem kell,ne vegyek,de ha meg nem vettem,ment a duzzogás.
2016. dec. 29. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!