Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaz-e az ha együtt maradok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e az ha együtt maradok a férjemmel (a dolgai miatt amiket csinált) akkor én rajtam is behajtassák az ő tartozását mivel a felesége vagyok? Ha most elválok tőle akkor nem?

Figyelt kérdés
Most került biróságra az ügy.Ha most válok el töle engem békén hagynak akkor?4 gyerekem van.Egyáltalán vonhatnak-e valamit tölem a biróság családipotlékból ,vagy a munkabéremböl ,a férjem tartozása miatt?Inkább válljak el?
2008. okt. 8. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha közösek a dolgaitok,akkor valóban vonható,ami a külön vagyonod és bizonyítani tudod,azt nem teszik végrehajtás alá.Sajnos a csp-ből,bérből,mindenből vonhatnak még tőled is,ez olyan mintha adóstárs lennél!
2008. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A családi potlékbol vonhatnak ami végülis jutatás?Nem közös nem tudtam hogy mit csinál(AZT TUDTAM HOGY VAN PÉNZE,CSAK NEM TUDTAM HONNAN,NEM MONDTA EL) csak akkor mikor JÖTT A RENDÖRSÉG.
2008. okt. 8. 19:05
 3/11 A kérdező kommentje:
amugy meg volt egy másik ügye a biroságon ,ott azt mondták mivel van négy gyerekünk igy nem tudják levoni a hátralékot a fizetéséböl, egyöszegben kellett kifizetnünk.
2008. okt. 8. 19:07
 4/11 anonim válasza:
100%

Ha birósági ügye van a férjednek(lopás)akkor szerintem ahhoz, semmi közöd,tőled nem kérhetik számon,de ha vlami kölcsönt vett fel,és szerepela neved a pairon akkor ,igen,de családi pótlékból nem hiszem hogy lefogják a törlesztést.De a legjobb lenne szerintem ha külön mennél tőle,mert az ilyen emberek már nem nagyon szoktak megváltozni,és a gyerekeknek is jobb lesz, ha nem ezt a példát látják, amit az apjuk mutat neki.Ha eltudod tartani a gyerekeket egyedül is ,akkor jobb ha elválsz.

Remélem erős leszel és megtalálod a nektek legmegfelelőbb megoldást.

Kitartást és szerencsét a jövőben....

2008. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz amit előttem írtak,vonható a csp-ből max 30%, mármint ha arra kerülne a sor.Megtalálod a PTK-ban az behajtási részen!
2008. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem akkor miért mondta egyével ezelött a biroság hogy nem tudják behjtani rajta a füzetéséböl keveset kereset(tartozása volt elmaradt gyerektartás)mivel a négy gyerek miatt nem vonhatnak töle le pénz a hátralékot a családi potlékrol meg szo sem volt!
2008. okt. 9. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt arra írtam,hogy ennyit vonhatnak,ha a Tiedből akarnak.De azt írtad,hogy békén hagynak akkor?Ebből azt vettem le,hogy szóba jöttél Te is,mint végrehajtható személy.
2008. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez most egy másik ügy amiröl irtam de nem tudom ez még most került biróságra ez az ügy ..Sajnos nagyon benne van a férjem ...De ha az elmaradt gyerektartást nem tudták vonni a béréböl a négy közös gyerek miatt(egyösszegben kellett kifizetnünk jelentös összeget).Érdekes lenne ha tölem vonnának akkor valamit nem?Bár én márt nem lepödök meg semmin sem.Csak jó lenne tudni elöre mi lesz..Okosabb lennék.
2008. okt. 9. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok,keress fel egy ingyenes jogászt,ami minden kerületben működik és elmondja a jogaidat plussz segít is!
2008. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet elérni a jogász ?
2008. okt. 9. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!