Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Különvagyon-e ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különvagyon-e ha a feleségem az esküvő után fél évvel lakásvásárlási támogatást kapott az államtól amit nem kellett visszafizetni mivel állami gondozott volt 5 évig?

Figyelt kérdés
a lakás árának 3/4-ét kaptuk,a többi közös pénz volt.
2010. máj. 4. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem rakhat ki a lakásból, te is fizeted az hogy ő adot bele több pénzt nem jelenti hogy csak az ő tulajdona.
2010. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

NEM mondtuk, hogy rendben van!

A negyed rész a közös pénzetekből ment, a többi az övéből, ha jól értem és azóta, szintén közös pénzből, újjitgattátok fel. Tehát természetesen neked is jár belőle, ki kell fzessen, ha el akar küldeni onnan.

2010. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bizony,bizony bár 12 éve élsz ott,közösen újítgattátok akkor is a tulajdonjog nagyobb része az övé.Ha jól számolom a tiéd a ház egynyolcada,természetesen a felújítással,és a lakás értéknövekedésével arányosan.

Le kell nyelned a békát,és ne hidd,hogy én könnyen beszélek.Az én részem a lakásunkból hivatalosan a fele.De mivel a 2/3-át a férjem örökségéből fizettük én ezért csak az 1/6-át tekintem a saját tulajdonomnak.Bár jogilag ez nem így van.Ez van....

2010. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!