Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem alig egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem alig egy hónappal a válás után már kiscsávókkal kavar. Akkor szeretett egyáltalán engem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 13:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy neked nncs 25,eves bnod?Jo biztos nem.Tok fölöslegesen eszed ezen magad.Amúgyis azt csinal amit akar,szabad ember.Aztan hogy Te mit képzelsz el mit csibálhatott házasság alatt azon kívül amiről tudsz,az mar örök rejtély marad.
2017. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked, hogy mit csinál válás után? Ráadásul a válás sem 2 nap, szóval egy szavad nem lehet.
2017. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
De akkor minek hisztizett mikor kiderült,hogy megcsaltam,mikor neki is kapóra jött a válás?Nem azt mondta,hogy azért akar válni mert viszket neki,hanem azt,hogy mert átvertem,meg elárultam meg megsértettem. Az álszenteskedésével a közös barátainkat mind ellenem fordította,még az anyámtól is azt hallgatom hogy milyen gerinctelen voltam vele szemben. Pedig látszólag nem viselte meg annyira a dolog amilyen hisztit vágott érte.
2017. febr. 27. 14:10
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
+ te is megcsaltad.De ő még álszent is.Nem kellett volna akkor elvenni se.De így jártál.Most már mindegy.
2017. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Meddig kéne utánad sírnia?


Gondolom a válás se egy hét alatt zajlott le, tehát a te megcsalásod óta azért eltelhetett egy kis idő.

Amúgy semmi közöd hozzá, hogy mit és miért csinál. Hisz már csak az exed.

2017. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Haha, megérdemelted, s-ggfej, ilyen, amikor a fagyi visszanyal. Kínlódj csak.
2017. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Jôl teszi.

Semmi közöd hozza.

Szeretett most mar nem.

N25

2017. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Minden azzal indult,hogy TE megcsaltad ŐT. Innentől kezdve minden jogos amit tesz, nincs hiszti meg álszenteskedés, ezek csak akkor vannak ha az nincs oka valamire,de neki van. Nem álszenteskedett, és nem fordított ellened senkit, mindenki annak ad igazat akinek akar. Csak téged zavar,hogy az ismerőseid neki adtak igazat,mivel neki VAN igaza...Te csaltad meg őt,nem fordítva, és ezt nem tudod meg nem történtté tenni,és ehhez nem kell neki ellened fordítani őket,maguktól is el tudják dönteni,hogy annak adnak igazat,akit megcsaltak, és nem a hűtlenkedőnek.Anyádnak is igaza van,gerinctelen voltál mikor ezt megtetted,még ha amúgy talán nem is vagy az.


Téged csak zavar,hogy mindenki elmondta rólad a véleményét,és ezzel a kérdéssel megerősítést vársz,hogy igenis neked volt igazad, ezért ásol elő mindenféle koholt vádat. De mivel itt TÉNYLEG te voltál a disznó,senki nem fogja az ellenkezőjét állítani.Ha ő csal meg téged előbb,ő is az lenne,de nehogy már a háta mögött mással kefélsz, és még ő legyen a szemét.


Azért meg mert mással randizik már nem lehet elítélni,mert már elvált nő,nem csal meg senkit, most te is megteheted szabadon, nem örülsz?


Amúgy hány évesek vagytok,hány éves a volt nejed,hogy a 24-25 éveseket gyerekeknek hívod?

2017. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
miert olyan egyertelmu hogy a kerdezo az aki eloszor megcsalta a feleseget?
2017. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy az új nőcske is lapátra tett már. Gondolom azért foglalkozol a VOLT feleségeddel, mert neked nem igazán akar összejönni mostanság semmi.

Ez van, egyszer fent, egyszer lent...

2017. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!