Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem alig egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem alig egy hónappal a válás után már kiscsávókkal kavar. Akkor szeretett egyáltalán engem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 13:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt kérdezte az ex férjem három évvel ezelőtt, pont ugyanezért. Ha megnyugtat, leírhatom, hogy nálam mi volt.


Az én házasságom se volt jobb, mint az övé: mégsem a megcsaláson dolgoztam, hanem hogy a házasságunk jobb legyen.

Mialatt ő udvarolt a szeretőjének, eljártak ide-oda, ajándékokat kapott, nekem már nem jutott egy jó szó se. Hazaért, és felváltva kiabált a gyerekekkel és köteledett velem. Sokszor alig vártam, hogy elmenjen dolgozni.

Persze, ha jött puszilgatni, akkor fél percem volt nedves bugyival rohanni a hálóba.

Szóval igen, szerettem. De nagyon sokat szenvedtem mellette az utolsó pár hónapban, mikor ő kettős életet élt. A végén bizony már én is azon rágódtam, hogy jobb lenne válni.


Aztán a szeretője bilit borított, egyértelmű volt, hogy ebből válás lesz, békülés szóba se jöhet.

Hatalmas pofon volt, hogy a lelkem kiteszem, és ezt érdemeltem cserébe. Tudod, baromira nem érte meg hűséges, odaadó feleségnek lenni, ha egyszer így is azon rugózott, hogy az én hibám, ha megcsalt. Ő persze nem tehet semmiről, csak minden megtörtént.

Aha, persze. Azért volt fent társkeresőn...

Regisztráltam, kíváncsiságból.

Persze a nagy klasszikus: jöttek a levelek. És egész jó pasiktól: volt mindenféle. Persze, fiatalabb is.


Kapcsolatot a hátam közepére se kívántam, de jól esett randizgatni, tetszett, hogy valaki végre udvarol, nőnek néz. Meg persze nekünk is izgatóbb ám egy huszonéves test, mint az az öregedő, amit tíz éve látunk naponta. ;)

Volt pár hónap, mikor pont jól esett, hogy kiéltem a második kamaszkorom.


Ennek ellenére: soha nem csaltam meg az exem. Sőt, egyik exemet sem. Azóta férjhez mentem, és őt sem áll szándékomban megcsalni. Egyáltalán nem okoz nehézséget, hogy hűséges legyek.


Úgyhogy nyugodj bele, hogy a te feleséged sem lépett félre, nem hűtlen, és szabad asszonyként azzal és úgy, ahogy jól esik. ;)

Tudom, hogy most neked jobban esne az a tudat, hogy te vagy a jófej férj, ő meg a szemét ex, aki biztos, hogy melletted is ordas ribi volt. De ez nem igaz.

Te vagy a szemét, aki megcsalta, és megbántotta.

Nyugi, ha szerelmes lesz és megállapodik egy férfi mellett, majd hozzá újra hűséges lesz. ;)

2017. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem már tök mindegy, szeretett-e vagy nem :D Egykor biztos, most meg már nem lényegtelen? Jó neki :D
2017. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így gyűjt önbizalmat a válás után.
2017. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyet elfelejtesz kérdező....a volt feleséged nem melletted pasizik, hanem a válás után.Minden joga megvan hozzá.Te viszont mellette nőztél.Van különbség és nem kevés.
2017. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont az önbizalmát próbálja összekaparni...ez esetben az hogy "kiscsávókkal" mászkál még inkább a te hibád...
2017. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Te megcsalod, ő a válás után elkezd pasizni, és neked az a legnagyobb problémád, hogy mi van, ha már válás előtt is. Nem vagy te egy kicsi kabbeafääszom?
2017. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mire számítottál, mikor megcsaltad?


A válás után majd élete végig téged sír vissza?

2017. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Annyira biztos szeretett, mint te őt, mikor megcsaltad.


A VOLT feleséged. Próbálj továbblépni.

2017. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de megérdemled :D
2017. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Te csaltad meg, azért váltatok el! Egy ilyen hűtlen bunkó után én sem sírnék sokáig..
2017. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!