Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt nejemé a gyerekfelügyelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nejemé a gyerekfelügyeleti jog, minden héten elhozom a gyereket egy napra. Mégis balhézik. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen kívül hétvégente is tudnék dolgozni, maszek munkát el tudnék vállalni, de így nem tudok. Nem arról van szó, hogy nem akarok a gyerekkel lenni, de volt már hogy dolgoznom kellett hétvégén és mondtam az anyjának hogy most nem tudom a gyereket elhozni. Ez előfordult már párszor, és mindig kérdőre von miért nem viszem a gyereket aztán meg nekiáll balhézni, hogy mit képzelek én, milyen apa vagyok stb. Gyerektartást minden hónapban pontosan megkapja, de örülnék ha több pénzt tudnék keresni, nekem is elég megélnem. Jogos a kiakadása?
2017. márc. 13. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer igazán lehetnél a gyerekeddel is.
2017. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosnak érzem.
2017. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ugye tudod, hogy egy hét 7 napból áll... abból te EGY napot foglalkozol a saját gyerekeddel, míg a másik szülő hat napot. Az optimális a fele-fele lenne! (Nálunk például ez van, megosztott felügyelet, szinte pontosan ugyanannyit van a gyerekünk mindkét szülővel a válás után.)

Nem tudom, hány éves most a gyerek, de használd ki azt az időt, amíg még egyáltalán kíváncsi rád, mert kamaszkorban már nem lesz és akkor nagyon fogod sajnálni az elvesztegetett időt, amit nem vele töltöttél.

2017. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Én is elvált apuka vagyok.

Azon valóban érdemes elgondolkozni hogy igaz kell a pénz,de 1 hét 7 napból àll....

De gondolom ha jól állnál anyagilag biztos elhoznàd őket.

Már megint ugye a frànya pénz jelenti a gondot sajnos.

2017. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Ezek szerint van köztetek egy konkrét megállapodás. Hogy neked milyen saját provlémáid vannak, magánügy.
2017. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Baromira jó üzenet a gyereked felé, hogy a pénz fontosabb, mint ő... belegondoltál már, akár csak egy pillanatra is, hogy ő mit érez ilyenkor? Anyuka pedig azért akad ki, mert a gyerek minden ezzel kapcsolatos frusztrációját NEKI kell kezelnie.
2017. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Heti 1 napot igazán feláldozhatnál a gyerekedre.Tudod nem minden elvált nőt csak a gyerektartás érdekel...
2017. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek a szemét nők a gyereküket az apához merik küldeni heti egy napra, ahelyett, hogy eltiltanák tőlük!!!!
2017. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kiakadás meg a balhé nem jogos, én normálisan mondanám el, hogy a gyerekednek hiányzol és szüksége van rád, jobban, mint a pénzedre.
2017. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hajlok rá, hogy nem az első ilyen után kezdett el "balhézni"..
2017. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!