Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem megőrült? Válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megőrült? Válni akar egy félreértés miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy gondban vagyok nem is tudom már mit csináljak. A párom teljesen megőrült kifordult magából az elmúlt hetekben, a fejébe vette, hogy megcsalom és válni akar. Itt azthiszem semmi értelme nem lenne hazudni és őszintén leírhatom, hogy NEM CSALTAM MEG sőt eszem ágában sem volt soha, Ő a legszebb nő a világon mégis miért kellene más? A feleségem egyébként 14 hetes terhes aminek mindennél jobban örültünk, mert terveztük és akartunk kisbabát. Sokat gondolkodtam, hogy biztos ennek is köze van a viselkedéséhez bár szerintem ez semmiképp nem normális. Az egész úgy kezdődött, hogy bejött a képbe egy fiatal (24 éves) nő aki az egyik üzlettársamnak a lánya és ő is ott dolgozik, vele is tartanom kell a kapcsolatot egyébként aranyos/csinos lány de nem az esetem, a feleségem 1000x szebb okosabb különlegesebb egy másodpercre nem fordult meg a fejembe semmi vele kapcsolatban. A párom ismeri mert már bemutattam neki kissé valóban félre érthető körülmények között -most hosszú lenne nem részletezem- és amúgy az emlegetett hölgy előszeretettel hívogat munkaidő után is üzleti célból ami szintén nem tetszett a páromnak.

Egyik délután aztán azzal fogadott, hogy rájött(!) hogy mi az igazság és, hogy ezt még nagyon megbánom. Kérdeztem, hogy mi van? Erre ordítozva sírva közölte, hogy tudja, hogy megcsalom és, hogy én nem is akartam igazán ezt a gyereket és el fogom hagyni őket és ekkorát még sosem csalódott, többet látni sem akar, hogy tehettem, dögöljek meg stb stb. Én pedig egyszerűen képtelen voltam megmagyarázni neki sőt először csak nevettem mert nem is vettem komolyan, azt hittem csak viccel. Már előtte is kissé paranoid volt pár hete, voltak furcsaságai sokszor veszekedett velem, egyszer nagyon kívánt máskor napokig nem, egy csomó dolgot elfelejt, nagyon fáradt általában egyszóval furcsa lett gondolom a terhesség miatt. Ennek a kirohanásának ma pont egy hete, azóta ügyvédeknek telefonálgat, hogy válni akar... Nem hajlandó velem szóba állni sem, illetve hétfőn tök kedves volt velem furcsa is volt ez az egész mintha elfelejtette volna, hogy valami baja van. De estére már megint "megőrült" ma is tiszta hülye volt, reggel beült a kocsiba és elment valahova én meg egész nap kerestem és sík ideg voltam, hogy mi a sz/rt csinál?! Aztán hazajött nemrég és közölte, hogy "bevásárolt" bár nemtudom hol amikor ma nincs is nyitva semmi. Kérdeztem, hogy még mindig válni akar ő pedig mondta, hogy miért mit gondolok? És mondtam, hogy mikor lehet ezt normálisan megbeszélni végre? Erre az volt a válasz, hogy nem engedi, hogy kidumáljam magam!! Most komolyan, mi a francot csináljak? Megőrült???? Még nem szóltam az említett lánynak mert nem akartam feleslegesen bonyolítani, azthittem megoldódik majd és belátja, hogy nem csalhatom meg de mostmár muszáj lesz őt is bevonni hát ha tőle hallja akkor csak elhiszi nem? Egyébként ilyen "jeleket" is felhozott, hogy női parfüm illatú volt az ingem, később értem haza mint szoktam, folyton telefonálgatok vele és nevetgélünk (én ilyenre egyáltalán nem emlékszem), amikor bemutattam neki akkor is ki voltak dobva a mellei és alig volt begombolva az inge "biztos fél perccel előtte öltöztetek fel". Féltékeny rá valamiért pedig soha semmilyen okot nem adtam rá. Kábé egyidősnek is tűnnek Ő 29 de 19nek szokták nézni, semmi oka féltékenykedésre nagyon szép nő. Most mit csináljak de komolyan? Mikor mondtam, hogy pszichológushoz kéne mennie lekevert egy nagy pofont. És honnan vette, hogy nem akarom a babát? Szerintem még jobban akartam mint Ő erre tényleg SEMMI oka nincs, hogy ilyeneket feltételezzen. Most meg válni akar... Ja és még 2 éve sem vagyunk házasok, szép is lenne főleg ha az egész egy félreértés.


2017. márc. 15. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

"én nem is akartam igazán ezt a gyereket és el fogom hagyni őket"

Mondtam volna neki, hogy erre épp ő készül, de ezen kívül kb köpni-nyelni nem tudtam volna.

30/f

2017. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Kíváncsi lennék mit szólna, ha benyögnéd, hogy OK rendben akkor váljunk. Bár te nem érted hogy miért, de ha ő így akarja, legyen.


Aztán hazaállítanék egyik nap, hogy OK összepakoltam a cuccaim, megyek a szüleimhez / kivettem egy albérletet.


A feleséged játszmázik, mert hagyod. Ő lenne a legjobban meglepve, ha Te belemennél a játékába, és a saját fegyverével vágnál vissza. Viszont azt sem árt vele közölni, akár tettetve a közömbösséget, hogy ha váltok is, de a gyerekedet akkor is látni szeretnéd, hisz a tied. És ha el akarna tiltani, akkor megvannak a jogi eszközeid arra, hogy kikényszerítsd a láthatást.

Legyél vele hideg, közömbös.


Tennék rá egy vagyont, hogy pár hét vagy hónap múlva ő fog könyörögni.


Neked meg legalább lesz időd gondolkodni, hogy visszamész, vagy nem akarsz a továbbiakban egy pszichopatábal együtt élni, és tényleg beadod a válópert. Elvégre ő akarta, hát szagolja...

2017. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Nem gondolnám, hogy játszmázik. Miért tenné? Semmi oka rá de komolyan, minden olyan jó volt köztünk. Nekem eszem ágában sincsen elválni de ez szerintem látszik is mert nem volt ő sosem ilyen. Eljátszhatnám, hogy akarom de nem akarok ártani neki de tényleg nem fér a fejembe miért lett ilyen.
2017. márc. 15. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Kettőtök közül nem Te járnál rosszabbul a válással.
2017. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Erre a viselkedésre a terhesség és a hormonok nem mentség.

Valami komolyabb baj lehet a háttérben. Első körben ne a kiscsajt vond be, hanem a feleséged szüleit és barátait. Ezt mondd el, amit ide leírtál. Hátha ők helyre tudják rázni a meszet az agyában.

Pszichológus helyett párterápiára vidd el, ha tudsz vele erről beszélni.


Azt semmi esetre se tartom jó ötletnek, hogy eljátszod, hogy váljatok. Ő nem tudja, hogy ez játék, neki ez lesz a bizonyíték arra, hogy tényleg el akarod hagyni. Soha többet nem fog benned megbízni.

Esetleg nyerj időt: vedd rá, hogy a terhesség alatt most ne foglalkozzatok ezzel, ha a szülés után is válni akar, akkor visszatértek rá.


Gondolom most jött ki rajta, hogy mennyire fél, hogy egyszer félrelépsz és ő egyedül marad a kicsivel. Sajnos sok pasira jellemző, hogy a terhesség és a gyermekágy alatt dug félre. Annyira fél, hogy ez bekövetkezik, hogy inkább ő dob ki téged. :(

Kérd a családtagok segítségét! Hátha rájuk jobban hallgat.

2017. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Bocsánat a csúnya feltételezésért, de ez is egy lehetőség:

Mi van ha valójában ő csal téged? És válni akar valóban, de nem akarja beismerni,hogy rajta bukott el a dolog. Egyszerűbb a másikat vádolni kamu indokkal.


Ne haragudj a feltételezésért, de én már tapasztaltam ilyet, ezért is merült fel bennem.


28N

2017. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyéb dolgaid vannak, amiket nem vettél észre és ezert akadt ki. Kevesebbszer kezdeményezel szexet? Eleget mondod neki, hogy gyönyörű? Hogy szereted? Hogy reméled, hogyha lányotok lesz rá fog hasonlítani? Egy nő, akit ilyen ingerek érnek nap mint nap, nem is gondolna megcsalásra.


A legrosszabb, amit tehetsz, ha ráhagyod. Foglalkozz vele sokat, őszintén mondd, hogy nem csaltad meg, meg ilyesmi.


Egy csomó ilyen kérdés van, ahol a pasi letojja a nő fejét, vagy nem kezdeményez eleget szexet, a nők meg megcsalásra asszociálnak. A te feleséged még terhes is mellé.


Szedd össze magad, és viselkedj úgy, mint aki szerelmes.

2017. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

A kiscsajt semmiképp se vond be, egyrészt bizonyítottnak látná az igazát, másrészt ha hinne is nektek, borzasztóan megalázó lenne a számára, hogy belerángattad a csajt.

Rokonok bevonása jó ötlet lehet, illetve a párterápia is, ha hajlandó rá.

Sajnos tény, hogy a nők nagyon tudnak kombinálni, nekem is volt már rá példa, pedig még terhes sem vagyok :)), de ha nem is a hormonok miatt, könnyen lehet, hogy megijedt, hogy elveszíthet, és erre a pocaklakó még rátesz egy lapáttal.


Esetleg nem lehet, hogy van valami kedves barátnő, aki tömi a fejét? Mert ha elpanaszolta, hogy milyen jeleket vél látni, simán lehet, hogy gyorsan teletömték a fejét, hogy húha, ez bizony megcsalás...

Illetve érdekelne, hogy mi volt ez a félreérthető szitu, ahogy bemutattad neki a hölgyet? Mert egy rossz indítás után érthető lehet a dolog akár...

Kezdetnek a helyedben nyomatékosan megkérném a hölgyeményt, hogy munkaidő után ne hívogasson. Nem hiszem el, hogy rendszeresen olyan dologról van szó, ami ne várhatna holnap reggelig. Ezt mondjuk teheted úgy, hogy a feleséged is hallja.

2017. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Vagy megkattant vagy az jutott még eszembe,hogy nem-e ő csal téged? Mert ez a kiborulás annyira nem életszerű,nem lehet a terhességi hormonokra fogni,viszont ő meg csak elment "bevásárolni".
2017. márc. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Végén kiderül hogy nem is te vagy az apa.....
2017. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!