Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt maradjak a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak a párommal, ha csak a kisfiúnk (1,5 éves) és az anyagiak tartanak össze?

Figyelt kérdés
Már idegesít, ha a jelenlétemben van! Több, mint 2 éve nincs szex, semmi intimitás. Tuti nincs senkije, azt mondja szeret, de már nem bírom elviselni! Ti mit tennétek? Nézzem a kisfiam érdekeit és maradjak mellette? Legyek egyedülálló anya? Kivagyok!...és tanácstalan!!
2010. máj. 11. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jó apa? tudtok békességben élni? akkor igen, maradj mellette még egy jó darabig. élhetni meg élhettek nyitott kapcsolatban.
2010. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne maradj vele ha ennyire irritál!

A kisfiadnak is a boldog édesanya az érdeke

2010. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, ez az! Mindkét válasszal maximálisan egyetértek! Szóval?
2010. máj. 11. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
2. Még kicsi a gyerek, nem fogja annyira megviselni. Jogod van a boldogsághoz, ebben az állapotban előbb-utóbb robbanni fogsz. Ha nincs szex, intimitás, akkor mire alapozva mondja, hogy szeret? Egy "nyitott házasság" nem megfelelő minta egy gyereknek. Keress olyat, akit szeretsz, és aki téged szeret a gyerekeddel együtt. Persze jó, ha a szülők vagy testvér támogatólag ott van mögötted.
2010. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most lépj, amíg nem lesz nagyobb a gyerek.
2010. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a kisfiú és az anyagiak tartanak titeket össze, ne maradj vele.
2010. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

2 éve nincs szex, a kisfiad pedig 1,5 éves. Nézd, ha ennyire utálod, akkor miért lett közös babátok? Nem akarok ítélkezni, ez nem az én feladatom, gondolom megteszik helyettem mások.

Ha nem szereted ne maradj vele, de ne akadályozd soha a kapcsolattartást, annyit találkozzon az apjával a kicsi amennyit akar, főleg hogy fiú, szüksége van az apai mintára. Ha ezt be tudod tartani, akkor válj el, ha nem, akkor maradj a férjeddel.

2010. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Boldogan vállaltuk a babát, a terhességem alatt el voltunk tiltva a szextől. Mivel ezután sem tekintett rám nőként, alakult ki bennem ez az érzés. Szerintem ez érthető! Soha nem tiltanám a gyermekemet az apjától, alapjában nem rossz ember, nagyon szereti a kisfiát.
2010. máj. 13. 15:43
 9/11 xStefix ***** válasza:
És amikor erről beszélgettek, akkor ő mit mond? Miért alakult ki nála ez az érzés?
2010. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
HA lehet erről beszélni vele, azt mondja, h nem engem nen kíván, hanem a szexet! Lehet, h aszexuálissá lett? Olvastam itt egy olyan kifejezést, h "érzelmileg korlátozott"". Na, az passzol rá! Sosem volt egy szexmániás, de azért ez durva!!!
2010. máj. 15. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!