Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akarok válni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok válni, de nem akarom elveszíteni a gyerekeimet. Ti mit tennétek? (36/F)

Figyelt kérdés
Mindenhol csak arról irnak, hogy a gyerek ÉRDEKEI miatt váljunk, ne váljunk, de mi van akkor, ha én szülőként nem akarom őket elveszteni? Már nem vagyok igazán boldog a kapcsolatban, de a gyerekeim (2 és 4) a mindeneim, nem akarok kimaradni az eletukbol es azt sem, hogy más nevelje őket. Nem vagyok meggyozodve rola, hogy ugy boldogabbak lesznek, ha mi elvalunk.

2017. jún. 16. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Először költözz csak külön.
2017. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
nalam ugyanez a helyzet ha gondolod irj privatban
2017. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet hogy csak fáradt a feleséged?? Sokat van egyedul a gyerekekkel?? Nekem 2 lányom van, van hogy olyan fáradt vagyok hogy minden aprosagon felkapom a vizet és osszeveszunk a férjemmel, de utána van.hogy belatom hogy hibás voltam ez sok időbe telt hogy eljussak oda hogy jobb néha bocsánatot kérni és rendbe hozni a dolgokat mint haraggal aludni. Kérdező szerintem adj meg egy esély a kapcsolatotoknak pl. vegyél neki virágot vagy csak spontán ölelgesd vagy néha rakj rendet te vagy valami ami neked apróság de a feleségednek sokat számít.

Én elvalt szülők gyereke vagyok és nem szeretném a saját gyerekeimet kitenni ennek mert ha úgy családod lesz a "mostani" gyerekeid háttérbe fognak szorulni akaratodon kívül is hidd el és egy életre nyomott hagy.. Én féltékeny típus vagyok és tudom hogy ez erre vezethető vissza.

2017. jún. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Lehetne tudni, hogy min húzza fel magát a feleséged? Mielőtt elvetted, nem voltak - nem veled, mással - hasonló jelenetei? Abból lehetett volna tudni, hogy milyen valójában, és veled csak azért másmilyen, hogy elvedd feleségül. Sok férfi baja, hogy olyan nőt vesz el, akit nem kellene, mert előre megcsináltatják a nők a gyereket. Lehet, nálatok nem így volt. Ha nem lehet vele beszélni, mondd el a véleményedet, és menj ki a szobából, ne szólj hozzá. Valamilyen nyugtató kellene a feleségednek, mert olyan természet lehet, aki mindenért felhúzza magát, ha kell, ha nem. Akkor talán el lehetne viselni. Mondd meg neki, ha nem megy el egy idegorvoshoz, elválsz tőle.
2017. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocs, az offért:

8as, hogy viselik a gyerekek hogy ritkán látják, hallják az apjukat? elfogadták?

az új pároddal milyen a viszonyuk?

2017. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ahol gyerek van, ott mindent meg kell próbálni az együtt maradásért (mondom én, aki éppen gyerek elhelyezési per közepén állok...).

Több közös program kettesben a feleségeddel, párterápia, családterápia, mediátor. Csak utána szabad különköltözni és 1 év múlva válni. Én legalább is így próbáltam.

2017. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 A parom maximalisan ellatja ezt a szerepkort,keresztneven szolitjak,de masnak ugy mutatjak be h "o a papam", ugyanakkor az apjukat tekintik apjuknak es ha szoba kerul,ezt tisztaba is teszik mindig h van apa es papa .Amikor az apjuk hivja oket/jon/megyunk,orulnek neki nagyon, de a mindennapokban a Parom jar a "fejukben" es nincs hianyerzetuk.Gyakran skypeon az apjukat is a parom keresztneven szolitjak,annyira az itteni dolgokkal vannak elfoglalva.
2017. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd el a gyerekeidet, és kihúztam így vagy 5 évet, kicsit többet akartam volna, de valami bili kiborult.

Ha semmi terápia nem segít, akkor tekints el a feleséged létezésétől, - a gyerek sokkal fontosabb, meg nekik te.

2017. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!