Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csak 1 gyereket akar apuka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak 1 gyereket akar apuka?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, hogy megértsem, 3 gyerekből (7,3,1 évesek) miért csak a 7 éves gyereket szeretne apuka heti váltásban nevelni. Tőle kéne megtudnom, apukatol, de már nem beszél velem, szinte csak ugyveden keresztül.

A másik 2 gyereket miért nem akarhatja? Mindhárom gyerek apukája, nem kéne különbséget tenni közöttük. Már az első tárgyaláson lemondott a 2 kicsirol :( Én egybe szeretném tartani a testvéreket, de szeretném, ha mindhárom gyereknek jó kapcsolata lenne apukaval.

Szerencsére csodasak a gyerekeink, jól veszik a válás akadalyait, de megvisel, hogy nekem kell harcolni azért, hogy a gyerekek ne sérüljenek. Mit gondolnak évek múlva a kicsik, ha apuka a 7 éves gyereket akarja csak, az ő lathatasuk és gondozasuk nem érdekli? Voltunk mediatornal, de nem segített.



2017. jún. 19. 22:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Talán nem alakult még ki a kötődés a másik kettővel kapcsolatban? Az elsőnél azonnal megvolt?
2017. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó kérdés, köszönöm. Valóban későn alakult ki a kötődés az első gyereknel is. Lehet, ki kell tartanom és megvárni, míg most is kialakul a kötődés.

Mennyire más a természet,hogy a nők a 2 csík láttán azonnal életüket adnak a babajukert, míg a férfiaknak idő kell.

Köszönöm, most újult erővel kitartok.

2017. jún. 20. 06:46
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfi nem akarta a másik ket gyerek születését szívből, ez látszik. Csak sodródott... Plusz a kötődés, ami férfiaknak tényleg nagyon furcsán visszataszító.

A volt férjem első harom évben szinte haza sem járt, annyit "dolgozott". Aztán lelépett egy nővel es amikor 4 eves lett a kisfiunk, es oszladozott a lila köd, rájött, kell neki a gyerek, az ellenkezőjére fordult. Ezt magyarázza meg ki....

2017. jún. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon gáz. Sajnálom a két kicsit. Nem tudom felfogni, hogy egy felnőtt ember hogy tud így viselkedni a gyerekeivel.
2017. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Szergej55 ***** válasza:
Ezt nektek illene tudni, ha voltatok házasok, elvileg ismeritek egymást.
2017. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Bence_ ***** válasza:
Vannak gyerekeim de első pillanattól kezdve kötődöm hozzájuk. Már az is haladás lenne ha őszintén meg tudnátok beszélni, hogy ki mit szeretne.
2017. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sajnos sose tudtunk igazán kellően sokat beszélni dolgokról, inkább megpróbáltam igazodni és igazítani a dolgokat a volt férjemhez.

Most éppen babakocsit kéne vennem, 2 gyereknek gyerekulest az autóba, de nem hajlandó bele adni. Meg tudom venni egyedül, max olcsóbbat és hasznaltat nézek, így nem az fáj, hogy nem akar anyagilag támogatni, inkább a felfogása, hogy ez már nem az ő gondja. De múlt héten új elektromos autót vett, ami jelentős kiadás. Ha azt mondaná, bocsi, tulkoltottem magam, most nem tudok beszállni, próbáljam meg megoldani másként, jobban esne.

2017. jún. 22. 14:58
 18/22 Bence_ ***** válasza:

Meg értelek.

Ahogy olvasom ő eddig is magának való volt.

Anyósoddal milyen a kapcsolatod?

2017. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Anyósom elfogult, egy szem gyereke a volt férjem, és mivel nincsenek barátai a volt férjemnek, szeretném, ha legalább az édesanyja mellette állna. Hetente egyszer beszélek anyósommal, de míg együtt éltem a volt férjemmel, nem volt mindig kedves velem. Most végre visszakapta a fiát, aki így többet látogatja, hiszen ha a 2 nagyobb gyereket a volt férjem elviszi hétvégén, az egyiket leadja nála.
2017. jún. 22. 15:30
 20/22 anonim ***** válasza:
Így jár minden nő aki pénztárcának nézi a férjét, de dugni meg nem szeret/akar vele. Azért nem kéne mindig a pasit hibáztatni, mert lehet igazából te miattad alakult így minden. De minimum mindkettőtök hibás. A gyerekek mindenképp sérülni fognak, ami a ti lelketeken fog száradni, igen a tieden is, mert nem csak a férjed hibája hogy így alakult. Gondolom a két kisebbet a te hatásodra vállalta be, csak nem vagy hajlandó beismerni. A gyerekek egy csonka családban mindenképp sérülnek valamilyen szinten, lehet csak felnőttként jön ki rajtuk, beilleszkedési zavar, stb. Az hogy miért csak a nagyobbat akarja? Ezt tőle kérdezd. De TE is ugyanúgy hibás vagy, nem csak a férjed, ne akarj mindent rákenni. Ismerem az ilyet, ezután majd az jön hogy telebeszéled a gyerekek fejét hogy útálják meg az apjukat, mert ez a bevett szokás. Amit főztél edd is meg. Szép napot
2018. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!