Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lopásnak számít ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lopásnak számít ez?

Figyelt kérdés

Lopásbak számít,ha a gyerekem ruháit az apuka albérletéből,ezt az apuka tudtára adva elviszem,mert a későbbiekben magamhoz kívánom venni a 4 éves lányom?Volt közös lakhelyünk,július 31 ig még a lakcímkártyám odaszól,lakáskulcsom van,mivel rendszeresen jártam hozzájuk a kislány miatt..papíron még házasok vagyunk,gyerekelhelyezésről még nem született végzés,viszont az apuka a beleegyezésem nélkül tegnap elvitte a lányom 400 kmre tőlem és nem akarja visszahozni.

Én a kislányt vissza akarom hozni és magamhoz költöztetni,ezért elhoznám a cuccait az apjától..kizárólag csak ruhákat és apuka azzal fenyeget,hogy feljelent.



2017. júl. 16. 19:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Amíg közös a felügyelet apukának nincs joga megtagadni tőled a gyereket. Ezért TE jelentheted fel ŐT. És mivel ő költözött el, köteles megtéríteni az utazási költségednek legalább a felét ha jól emlékszem. De miért nem ügyvéddel beszélsz erről?
2017. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezt én is így gondolom. Jelenleg még közös a felügyelet, úgyhogy apukának nincs joga megtagadni, hogy egy időre te is elvidd.

Tulajdonképpen mondhatjuk úgy is, hogy ő lopta el a gyereket.

Amúgy szerintem simán megkapod majd a gyermekfelühyeletet. Elsősorban mindig az anya kapja. Ítélhetik az apának is, de csak akkor szokták ha a szülők ebben egyeznek meg, vagy az anya nem alkalmas a nevelésre, nem tudja biztosítani a megfelelő körülményeket. Ha te tudod, és küzdesz os a gyerekért, szerintem megkapod. És pont az apa szakítaná ki a megszokott környezetéből azzal hogy olyan m3ssze.költözne.

2017. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Megkérdezhetem mi a helyzet azóta, mit sikerült intézni?
2017. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!