Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez lopásnak számít, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lopásnak számít, vagy természetes dolog? Már teljesen kivagyok tőle.

Figyelt kérdés
Közös kasszán vagyunk a férjemmel ami azt jelenti, hogy megkapja a fizetését, befizeti a számlákat a konyhára meg általában én vásárolok be. Ha kell pénz akkor kérek tőle, de nem nyúlok bele a pénztárcájába. Ő viszont kérdezés nélkül elviszi a kártyámat és ami a legidegesítőbb hogy dugiba csinálja mikor nem látom. Múltkor is reggel hallom, hogy matat a pénztárcámba, nem szóltam neki. Mikor hazajött megvárta míg kimegyek a konyhából és csöndbe visszatette. Mikor "megleptem", hogy hahó mit csinálsz akkor mondta hogy vett fel pénzt, hogy a lányának befizesse az ebédjét. Mondok azzal semmi baj, de miért nem szóltál? Erre semmi értelmes magyarázat... Valamelyik nap a pulcsim zsebébe maradt a pénzem, lazán kivette a felét, a másik felét meg beletette a pénztárcámba. És hiába mondom, hogy szóljon, rendre sunyiba veszi ki. Múltkor pl. megtalálta a "dugipénzem", igazából csak volt egy kis spórolt pénzem és eltettem, hogy biztos ne költsük el jó lesz majd nyárára ha megyünk valamerre, suliba beiratkozás stb. Na mondom ha megtalálta akkor nem dugdosom tovább ott hagyom. Ma akartam tenni még hozzá pénzt és látom, hogy egy 20-assal kevesebb van benne....Szerintetek? Totál kivagyok már ezektől a sunyiságaitól...vagy szerintetek én fújom fel?
2015. ápr. 14. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy te fújod fel, ám szerintem ez minden, csak nem közös kassza.

Véleményem szerint úgy lenne ez közös kassza, ha a fizetésetek egy bizonyos százalékát egy helyre raknátok, és abból fedeznétek a számlára és a konyhára valót, illetve abból tennétek félre szórakozásra. Ami meg megmarad, az a ti kis költő pénzetek, ha netalántán kéne magatoknak valami. De ez csak az én véleményem. Le kellene ülnöd a férjeddel, és megbeszélni a dolgokat.

2015. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

legyen közös megtakarítás,

am ha közös kassza miért tőled vesz el? miért nem vesz ki a közösből?

2015. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Miért csinálja titokban? Mi is közös kasszán vagyunk, előfordul, hogy egymás pénztárcájából kiveszünk pénzt, de előtte szólunk a másiknak.
2015. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Ültesd le és beszéljétek meg, mert ez egyáltalán nem jó. Nincs valami rossz szenvedélye, hobbija ami költséges, esetleg nem tartozik valakinek a tudtodon kívül? Ez elég beteges.
2015. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

milyen családból származik? (szegény, közepes, gazdag)

milyen a pénzhez való hozzáállása?

melyikőtök keres többet?

2015. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%

"Totál kivagyok már ezektől a sunyiságaitól."


Akkor miért itt a gyk-n vinnyogsz a férjedről a háta mögött?

2015. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

Közös kassza??????


Voltam nős,szó szerint az utcán lennék,ha nem tettem volna félre,havi 100-at egy külön,titkos számlára,úgy,hogy a nejem ne tudjon róla,mert 100%,hogy a váláskor lenyúlta volna a felét! Neked is ezt javaslom!


43/F

2015. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Első körben megváltoztatnam a pin kodomat, másodikként a pénzemet olyan helyen tárolnam, ,ahonnan nem tudja elvenni, harmadszor a megtkaritasnak nyitnak egy számlát amihez nincs hozzáférése és nem is szólnék neki róla.


Amúgy hivatalos nem lopás, mert a házasság alatt vagyonkozosseg van, de én pl ettől agyverzest kapnek az tuti

2015. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a közös kasszát, hogy nincs az hogy na ez az én pénzem, ez meg a tiéd. Neki készpénze van, én meg számlára kapom és kártyával fizetek így nincs "összevegyítve" a pénzünk, de ha nekem nincs már pénzem kérek tőle, vagy ha neki kell akkor odaadom a kártyám, de ami nem tetszik hogy csak úgy belenyúlkál a pénztárcámba, zsebeimbe szó nélkül. Megtakarításunk nincs, mert sajnos ami pénzünk van azt fel is éljük. Ez a kis "dugi" pénzem van, azért nem mondtam neki mert ha tudja hogy van még pénzünk akkor az is el van költve.
2015. ápr. 14. 10:43
 10/23 anonim ***** válasza:
Elég fura dolog az biztos.Üljetek le beszéljétek róla.Ha nálunk akár melyikönk el megy be vásárolni a blokot viszük haza,hogy a másik Lássa még akkor is ha csak egy kenyeret veszünk.Az meg,hogy csak ugy sunyiba pénzt veszünk el a másiktól nem szép.Ha párom reggel visz magával pénzt akkor ki írja vagy elötte este szól vagy szakit annyi időt munka közben,hogy szoljon,hogy drágám el hoztam 2ezer forintott vettem ezt azt regelire.Nálunk így müködik.
2015. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!