Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Épen a válás küszöbén vagyunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épen a válás küszöbén vagyunk. A feleségem talált magának egy új partnert 2 hónappal ezelött. Most mintha szeretné visszacsinálni mindent, de nem látom benne a teljes elszántságot és a megbánást a dologgal kapcsolatban. Várjak rá?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 12:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Üljetek le higgadtan beszélni. Ez rajtatok közösen múlik, hogy álltok még.
2010. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha el tudsz neki mindent felejteni, akkor adj egy lehetőséget. Üljetek le, beszéljetek át mindent és mondd el neki, mit érzel. Hidd el, ha valóban megbánta és újra akarja kezdeni, akkor megtalálja majd a módját, hogy ezt ki is fejezze és be is bizonyítsa.


Ha viszont úgy érzed, ez neked nem elég jó ígéret és nem tudsz benne többé megbízni, akkor nincs értelme újrakezdeni.

2010. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Az attól függ,hogy miért váltok el.De ha nem látod benne az őszinteséget,akkor ne várjál rá.Úgy látszik,hogy Neked nem Ő az "Igazi".
2010. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Egy megcsalast nem lehet megbocsajtani es elfelejteni
2010. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben az, hogy én tényleg hajlandó lennék megpróbálni újra annak ellenére, hogy ő csalt meg engem. Mert szeretem még mindig. Rajta látom a vívódást köztem és a másik srác között. Mivel kollegájáról van szó mondtam neki hogy egy munkahely cseréröl is beszélnünk kellene abban az esetben, de neki ez nem nagyon tetszik. So nem tudom mit tehetnék még.
2010. máj. 25. 12:21
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
A nagysasszony nem tudja mit akar!? A pasijénak nagyon jó ez a helyzet, talán észrevette, de komolyabb kapcsolatot nem ígért neki szerintem. Más szemét dombján kapirgálni, mindig élvezetesebb a pasinak, hogy egy jó kukacot, vagy lóbogarat kikaparjon. Itt a feleséged vívdik, de nagyon. Ha adó nincs vevő sincs. De a kapcsolatotok soha többet nem lesz olyan mint régen, bármennyire is kergeted magad illúziókban.
2010. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdemes megbocsátani, nem ér annyit az egész.Aki egyszer megtette, megteszi legközelebb is.
2010. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Miert akarsz egy olyan kapcsolatot folytatni amelyik csak egyoldalu?(ha szeretett volna teged akkor nem csalt volna meg)Gondolkodtal azon, hogy mi lesz kesobb?kepes lennel-e elfelejteni a tortenteket?ha ott marad a munkahelyen(amit szeretne) akkor nem lenne benned a gondolat hogy vajon mikor teszi meg ujra?vagy ha uj munkahelyre valtana akkor ujra megtenne massal,az uj munkatarssal? En nem vagyok egy tapasztalt szemely de ha velem vki ilyent tenne biztos vagyok benne hogy nem erdekelne hogy szeretem-e meg vagy sem, ezaltal megingana a bizalmam egy egesz eletre, ha eljatszotta a bizalmat majd jon olyan szemely aki kolcsonosen szeret majd 21/L
2010. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő csak vívódik, de még nem döntött, hogy téged szeretne-e, akkor nem tudsz mit megbocsátani. Az a kapcsolat még most is tart! A nők egyébként 98%-ban érzelmileg kötnek új kapcsolatot. Ha itt már erre sor került, én mindig arra gondolnék a helyedben, hogy mikor teszi meg újra. Biztosan nagyon nehéz, de én nem folytatnám vele a kapcsolatot! 36N/H
2010. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék többé megbízni a páromban ha megtudnám hogy megcsalt
2010. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!