Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Épen a válás küszöbén vagyunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épen a válás küszöbén vagyunk. A feleségem talált magának egy új partnert 2 hónappal ezelött. Most mintha szeretné visszacsinálni mindent, de nem látom benne a teljes elszántságot és a megbánást a dologgal kapcsolatban. Várjak rá?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 12:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint két dologra gondolnék:

1. Jól kiszórakozta magát házasságon kívül, és most visszasomfordálna a megszokott kapcsolatba(hogy aztán pár év múlva újra lelépjen).

2. Nem jött össze az új kapcsolat, és most már kellene a régi, de biztos(amíg nem talál mást megint).


Nekem nem kellene, az biztos. Már csak büszkeségből sem.

2010. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
96%

Ha most visszakönyörgöd, akkor tuti biztos megcsinálja veled legközelebb is, mert aazt hiszi úgy is vissza fogadtad és veled ezt meg lehet csinálni.

Sajnos én az a tipus vagyok, aki sok idő után meg tud bocsájtani, de nem felejt soha, nálam utána már egyfolytában ez járna a fejemben és nem tudnék soha többet megbízni benne.

Sok erőt és jó döntést kívánok


28/L

2010. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem látod rajta a megbánást és az elszántságot miről beszélünk?

Ha nem akarja a munkahely cserét, amivel bebizonyithatná neked hogy szeret és megbánta akkor miről beszélünk?

Könyörgöm ne legyünk már pancserek! Remélem te sem gondoltad komolyan, hogy átvert téged és még meg is alázod magad!

2010. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%
*fogadod
2010. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat mindenkinek. Tényleg hasznosak.

Igen amúgy lehet, hogy csak a megszokás miatt fogadnám vissza vagy, mert félek egy új kapcsolattól. Nemtom nehéz döntés....... És igazatok van egyelőre nem is beszélhetünk döntésröl, mert ő még vívódik......

2010. máj. 25. 13:12
 16/33 anonim ***** válasza:
58%

Ő csalt meg és még ő vivódik, hogy visszavogad-e.

Te meg gondolom már alig várod hogy visszanyald magad nála és továbbra is csalhasson téged továbbra is!

Grat, nem sajnállak és megérdemled!

2010. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
68%

sajnos velem is előfordult,hogy a házasságunk ötödik évében elcsábultam egy munkatársam felé,aki egyébként a közelébe se ért külsőleg-belsőleg az én kedves,szerető,de akkortájt kicsit unalmas férjemnek. nem volt érzelmi kötődés,a fiú szeretett volna többet,de én az első együtt töltött éjszaka után(sőt,már közben) tudtam,hogy nem tudnék a férjem nélkül létezni,annak a másiknak a közelsége zavaró volt. két hétig vívódtam én is,hogy visszamenjek-e az otthonunkba,de csak azért,mert iszonyúan szégyelltem magamat,és nem bírtam a párom szemébe nézni,hogy ne lássam a fájdalmat benne. végül leültünk megbeszélni,én felajánlottam,hogy otthagyom a munkahelyemet és többé nem találkozom a fickóval,és megegyeztünk,hogy ha rendbetesszük a dolgainkat,többé erről a témáról nem beszélünk,eltemetjük mélyre. hazajöttem,és minden rendben megy köztünk,pedig nagyon sok gondunk volt az azóta eltelt évek alatt. de ahhoz,hogy ezen így túl tudjuk tenni magunkat,az kellett,hogy nagyon-nagyon szeressük egymást,mert egyáltalán nem volt könnyű visszaállítani a harmóniát köztünk.

ha megbánja a feleséged-és szívből-,és ha te le tudod zárni magadban,hogy ő becsapott,akkor érdemes újrakezdenetek. ha valamelyik nem megy,akkor inkább lépj tovább. egyébként mi nők is megbocsájtunk általában egy félrelépést,de itt tényleg csak egy második esély van.

2010. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 sulfur ***** válasza:
100%
Ha menni akar(t) hadd menjen. Inkább segíts neki csomagolni! Sajna saját tapasztalat, hogy kár megbocsájtani. Mindíg ott marad a fejedben a gondolat, és az mindenképpen a kapcsolat rovására megy. Nálunk a volt nej letagadott mindent, amikor kiderültek dolgok. 1 éven keresztül hazudozott, még az utolsó pillanatban is, amikor rajtakaptam. Na, magyarázkodni már nem volt bőr a képén. Addigra viszont már annyira jutottunk, hogy semmilyen esetben nem maradhatott volna.
2010. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%
Ez nálunk is lezajlott (3gyerekünk van am)sok évvel ezelőtt.Nejem elmondta akkor h van valakije akiat szeret....s én szó nélkül elkültöztem hagytam ha boldog akar lenni,nem áltam az útjába.Rá nemsokára nejem beadta a válást,kb 2hónap szerelmi mámor után a pasi elhagyta...lehet mmegilyedt 3 fiu gyerektől,s kiment inkább külföldre dolgozni.Erre nejem visszamondta a kérelmet,könyörgött próbáljuk meg újból.Belementem.De már akkor megbeszéltük,hogy őszinték leszünk egymással,s mégegyszer nem tesszük ki ilyennek a gyerekeket,úgyhogy csak ha tényleg biztosak vagunk a szerelmünkben akkor válunk.Nyílt házasságban éltünk.Külön szobában aludtam stb....!Most majd 10 évre rá,elváltunk.Új életet kezdtem,s a csaj is kitartott mellettem.Gyxerekeimmel,s az exnejemmel is jó a viszonyom.Adj neki még egy esélyt,ha nem megy úgyis kiderűl.
2010. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Lassan 1 hónapja nem írtam kommentet. A helyzet változatlan a feleségem még mindig külön van tőlem. Annyi változott, hogy időt kér tőlem és a másik sráctól is, hogy átgondolja a dolgokat. Sokat vívódok, hogy jol cselekszem-e amikor adok a felségemnek még egy esélyt. Igen bárki mondhatja rám hogy barom vagyok és, hogy megérdemlem a sorsom. Kívül állóként én is ezen a véleményen lennék. Ahogy viszont egyre többet beszélgetek vele ( szombaton elmentünk kettesben vacsizni) megint érzem azt a bizonyos bizsi-bizsit. Lehet, hogy ez a szerelem. Miért van ez az egész? Mások ilyenkor megundorodnak a párjuktól. Rá sem bírnak nézni. Stb. Nekem valahogy máshogy mozog az agyam. Nem azt mondom, hogy kaparok érte, de adok neki egy esélyt ha szeretne visszajönni, mert szeretem. És ha megpróbáljuk újra teljes erőbedobással fogok dolgozni az ügy érdekében. Szerintetek el tudja felejteni a másik srácot teljesen? (nem vesztek össze, és szerintem egy normális srác). Segítsetek hogy jó nyomon járok-e!

Ne kíméljetek :)

2010. jún. 21. 06:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!