Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vallási okok miatt akar válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallási okok miatt akar válni?

Figyelt kérdés
Feleségemet beszippantotta a szcientológia. Kijelentette, hogy csak vele egyező nézetű emberrel tud együtt élni, és válni akar. Két fiúnk van (6, 9). Ismerőseim szerint példás családapa vagyok, imádom a gyerekeimet, rengeteget vagyok velük, komoly lelki és anyagi támogatást biztosítok az egész családomnak. Feleségemmel régóta vannak gondjaink, most végre megtalálta a kellő okot. Apai státuszomat rendszeresen szabotálja, kritizálja, ez már elég régóta tönkretette a kapcsolatunkat. Nincs már kivel beszélni, az értelem elszállt. Úgy akar eltávolítani a családból, mint egy káros elemet. Komoly rombolásnak nézünk elébe (iskola, lakhatás, minden), ami visszafordíthatatlan lesz, ha nem kap időben észbe. Mit javasoltok?
2017. szept. 12. 10:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekek felnőnek a szemedre fogják hányni hogy semmit nem tettél meg annak érdekében hogy ne kerüljenek egy nyilvánvalóan féllegális embertelen szekta karmai közé.

Most mindegy mit akarnak, nem tudják reálisan felmérni a helyzetet. El lehet nekik magyarázni hogy ez a szekta nem jó, ha anya észheztér megint egy család lehettek.

2017. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Bakker tegnap megnéztem a filmet amit a 2. oldalon beszúrt az egyik válaszló.

Nagyon kemény!!!

El tudom képzelni hogy egyes országokban tényleg ennyire durván csinálják.

Úgy feltételezem, nálunk azért nem ilyen durva ez a dolog.

De ha csak fele ennyire kemény dolgokat csinálnak, az is bőven sok!

2017. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
bármekkorát bukhatsz. Ennek a kapcsolatnak annyi szerintem és már a szcientológia előtt is annyi volt szerintem. A gyerekek miatt nem aggódnék. Simán elválnék... bármi áron.
2017. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
én azt javaslom, kezdj el szépen bizonyítékokat gyűjteni, hogy a feleséged mentálisan alkalmatlan a gyereknevelésre. Hangfelvételek, akár tanulmányok ilyen témában (szektások), akármi, ami melletted szól. Jó szilárd és jól felépített érvrendszered legyen magad mellett és a feleséged ellen, ha a gyermekelhelyezésre kerül a sor, és szerintem a gyerekeidnek se árt ha tudják, hogy nálad jobb helyük lenne. Vedd fel a kesztyűt a gyerekeid érdekében, mert a feleségednek elmentek otthonról
2017. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!