Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves a lányom. Nagyon...

5 éves a lányom. Nagyon rossz, nem fogad szót, direkt felkelti 10hós hugát, úgyhogy rengeteg veszekszünk vele. Kb 1 hete minden éjjel sír sokszor ordit Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
de nem mondja meg mi baja, aztán alszik tovább, se mi se a pici nem birja kipihenni magát.azt tudni kell h köztünk alszik.próbáltunk vele szépen beszélni de meg se hallgat.az éjszakák viszont már kibirhatatlanok, fáradtak vagyunk.és a legrosszabb h nem tudom miért sír.mit tegyek?
2009. nov. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny, ennyi.

Gondolom a veszekedés miatt még rosszabb neki.

Miért sír? Hát ezért, mert nem foglalkoztok vele úgy mint a tesó születése előtt. Próbáljatok többet foglalkozni vele és ne szídjátok. Úgy érzi, hogy már csak a kicsit szeretitek, mert vele foglalkoztok, és őt kell jobban óvni.

2009. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de eddig miért nem csinálta?én próbálok vele foglalkozni de nem akar velem játszani.mindent megkap, este simogatom mig el nem alszik.mit tegyek még?sajna minden nap este 8ig egyedül vagyok velük, nincs segítségem.
2009. nov. 3. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ez a baj, hogy nincs segítséged! Próbáld meg, csak 1-2 órára valakire rábízni a kicsit. Ez alatt pedig a lányoddal elmész valahova, elég a közeli játszótér is. A lényeg az, hogy érezze, most csak vele vagy. Én a fiammal ezt a módszert használtam, és nagyon bejött. Pár alkalom után már ő mondta, hogy siessünk haza a hugihoz.
2009. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!