Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mesélnétek válás utáni siker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek válás utáni siker szorikat? Ahol az elhagyott fél megtalálta a boldogságát?

Figyelt kérdés
Pozitív történetek jól esnének a lelkemnek
2017. szept. 26. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Nincsenek pozitív történetek, olyanok vannak hogy egy darabig megint jó volt valakivel aztán az is ellaposodott, de már vagy a koruk vagy az újbóli válás macerája miatt vagy friss gyerekáldás miatt csak együtt maradnak, hova menjenek, de sokan meg mégis elválnak 2x, 3x is vagy többször akár 60 70 évesen is ha betelik a pohár.
2017. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van, sógornőm.

Elváltak, azóta egy szép házban él az új pasijával, nem egy kis lyukban a csóró negyedben, a gyerekek kiegyensúlyozottak, nincsenek lelki terror alatt, a nő is folyton mosolyog, nem érzi úgy, hogy megfojtják és ő csak egy összegyűrt szemét darab.

2017. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az exemmel 12 év után váltunk el, idöközben neki is van tartós kapcsolata, meg nekem is. (És ellentétben az elsövel, mindkettönknek ez jól sikerült, megtaláltuk azt, aki hozzánk való.)

Volt közös gyerekünk, idöközben mindkettönknek van az új kapcsolatban is gyerek és az összes - a közösek meg a külön-külön gyerekek is - igen jó testvéri viszonyban vannak egymással is.

2017. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek, ha belatnak, hogy a szakitas ket emberen mulik csak akkor lenne eselyuk a boldogsagra. Egy kis onismeret nem art, igy tudsz javitani a hibaidon, magadon. Ha csak megy a kopkodes a masikra es a sebek nyalogatasa, hogy el lett hagyva, ugy egy kapcsolata sem lesz sikeres.

Sajnos az en exem is ilyen, szegeny a mai napig nem erti miert lett vege a kapcsolatunknak. Mar harmadszor perel kozos gyermekunk felugyeleti joganak megvaltoztatasaert es sajnos minden targyalason visszakanyarodik oda, hogy nem erti miert lett elhagyva. Azota sem lett komoly kapcsolata, mert o ugy gondolja nem kell alkalmazkodnia. Plusz megszallott lett, hogy engem tonkretegyen. Ezt a klinikai szakpszichologus is kimondta. Csak hat nem sikerul neki....

2017. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó, és a gyerek hogy viseli ezt a herce hurcát, amit az apja csinál veled?
2017. szept. 26. 13:18
 6/11 A kérdező kommentje:
3, de jó hogy ilyen is van, csak szerintem nagyon ritka
2017. szept. 26. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Szuleim 10 eve valtak. Apu nagyon csendes es visszahuzodo ember. A csaladunk egy regi regi baratnojevel azonban mar 4 eve egy boldog part alkotnak. Jo latni oket!
2017. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kerestem társat a válás után, de mégis találtam. Közös ismeretségi körünk volt, de nem ismertük egymást közelebbről. Aztán párszor beszélgettünk kettesben és rájöttünk, hogy mennyi közös van bennünk. Utána már kerestük egymás társaságát. Nekem volt gyerekem, de nem volt gond neki, tudta jól és ismerte is a lányomat. Elég hamar összeköltöztünk. 8 éve vagyunk együtt. Azóta összeházasodtunk és külföldre költöztünk.
2017. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pszichologushoz kell jarnia. Nemsokara kiadja a szakvelemenyt, hogy mennyiben torzitja ez a viselkedesminta a gyermekunk lelket. Valoszinu utana csak felugyelt kapcsolattartasa lesz apukanak a csaladsegitoben.
2017. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk még folyamatban van a válás, de már attól jobban érzem magam hogy külön élünk egy ideje. Sokkal kevesebb a stressz, nyilván nehezebb egyedül eltartani a gyereket, de megéri. Ő is sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb, amitől nem kell nagyobb boldogság. Szeret az apjával találkozni, de egyáltalán nem hiányolja, az a heti egy óra elég is neki.

Nem feleltem meg neki és most jöttem rá hogy ő se nekem. Mennyire vak voltam.


Fel a fejjel, minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége ;)

Sok erőt kívánok!

Puszi!

2017. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!