Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa nagyon sokat keres randizó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa nagyon sokat keres randizós oldalakat mert szerintem nem szereti anyut de anya is tudja és én 13 éves vagyok és mindig megfigyelem apát ahogy chat-el egy csajjal mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdezted, hogy mit tegyél. Ha már eldöntötted, hogy beleavatkozol, akkor fölöslegesen írtad ki a kérdést, hiszen nem is vagy kíváncsi a véleményünkre. Egyébként azt csinálsz, amit akarsz, én csak meg akarlak óvni téged a nagyobb vitáktól. Én is mondtam Apunak, amikor kicsi voltam, hogy ne járjon kocsmába, megkérdezte, hogy miért ne, mondtam, hogy mert zavar engem. Erre jól leüvöltötte a fejemet, azt mondta nincs semmi közöm hozzá. Nem ismerem a szüleidet, de egy ilyen szituációra mindenki hasonlóan reagál, mert az emberek nem szeretik a negatív kritikát és színte biztos, hogy olyan választ fogsz kapni:"nincs semmi közöd hozzá,...ne szólj bele, nem a te dolgod,...törődj a sajád dolgoddal...." És hidd el, nem jó ezeket hallani úgy, hogy a legnagyobb jóindulattal kezdesz bele a beszélgetésbe. Aztán szomorú leszel, mert Apukád haragszik rád, stb. De hát a te családod, a te Apukád, tégy belátásod szerint.
2010. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy a te családod és szereted őket, ez normális, de akkor sincsen beleszólásod. Az én szüleim elváltak, amikor 10 éves voltam és senki sem kérdezte meg, hogy szeretném -e, vagy, hogy mi a véleményem róla. Egyszerűen azért, mert nem az én dolgom volt. Ha nagyobb leszel megérted, hogy senkinek nincs joga beleszólni egy kapcsolatba, akár élettársak, akár házasok. Tök mindegy. Téged szomorúvá tenne, ami érthető, de ha szereted a szüleidet azt is meg kell értened, hogy ők sem élhetnek csak a te kedvedért együtt. Azt megmondhatod apukádnak, hogy ne előtted beszélgessen más nőkkel. De mást nagyon nem tudsz tenni.
2010. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
hát baromira szar válaszokat adtok
2010. jún. 1. 08:35
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem apukáddal beszélj először.Ami bánt téged igenis mond el a szüleidnek.Vagy mutasd meg amit ide nekünk írtál.Sok szerencsét!
2010. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

hát baromira szar válaszokat adtok



Miért nem azt írtad amit hallani szeretnél?

2010. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Éééés iiiigen!! Az érett, okos és megfontolt kérdező 13 éve minden öntudatával leiskolázott minket!

Ja, hogy mi esetleg tapasztalatból beszélünk? Oh, ugyan már... Ő úgyis jobban tudja, bibiiii!!


Kislány, ülj le egy csendes sarokba, és gondolkodj el magadon inkább. Fordított helyzetben, te lennél a legjobban felháborodva, ha apukád közölné veled, hogy ne beszélgess ezzel-azzal msn-en, mert a család érdeke mást kíván. Igaz?

2010. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
elegem van mért jöttök ilyen oldalra ha csak cikizni szoktátok az embereket akik segítséget kérnek
2010. jún. 1. 12:38
 18/27 anonim ***** válasza:
42%
Én megértelek tégedet.Mondd meg apukádnak ne csinálja ,mert ezzel fájdalmat okoz neked,és anyukádnak is.Ha szeret apukád titeket,megteszi értetek.Nagyon udoritónak találom ha valakinek családja van és más nőkkel cseveg ,meg ha megcsalás is van pláne.Te látad mit beszélget velók amugy?LehMajd irj mit mondot ha beszéltél vele.Üdv.Egy anyuka
2010. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%
Az elöző vagyok.Láttad miket beszélget a nővel?Ha igen és mondd el anyukádnak.Ha meg megcsalta is azzal a nővel akkor fogjatok össze anyukáddal és leckésztesétek meg valahogyan!Megérdemli akkor.
2010. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
43%
Szerintem szard le az előttem válaszoló és igaz, hogy beleszólása nincs a szülők kapcsolatába, de köze az van mivel mindkettőjük gyereke egy családban élnek. 11-12 éves voltam amikor szüleim kapcsolata egy komolyabb hullámvölgybe jutott. Nekem is sokat segített volna ha letisztázzák mi a f*sz van nem csak a veszekedéseket hallom, meg hogy anyám sír meg a telefonban panaszkodik a barátnőinek. Az nem megoldás ha hazudnak a gyereknek és úgy tesznek mint ha semmi nem lenne, mivel egy fedél alatt laktok biztos rájön a gyerek. Az ha szülő bunkón reagál az meg magáról egy szegénységi bizonyítvány nem a gyerekről. Szerintem csak kérdezd meg mi a szösz van. Nálunk szerencsére rendeződött a kapcsolatuk máig jól meg vannak, bár még mindig nem mondanak el soha semmit, de én sem nekik a képmutatás a gyerek előtt meg nem megoldás úgy is rájön mindenre és bizalmatlanságot fog eredményezni. Az őszinteség igen is fontos a számodra elméletileg legfontosabb emberrel, aki a gyermeked.
2010. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!