Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apa nagyon sokat keres randizó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa nagyon sokat keres randizós oldalakat mert szerintem nem szereti anyut de anya is tudja és én 13 éves vagyok és mindig megfigyelem apát ahogy chat-el egy csajjal mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%

Csak azért, mert házas ember, ne szóljon hozzá más nőkhöz? Ha a párom kijelentené, hogy többet nem beszélhetek a férfi ismerőseimmel, szerintem elég nagy vita lenne belőle. Nem korlátozhatsz egy embert, csak azért, mert igent mondott akkor.


Teljesen más dolog a megcsalás, ebben igazad van, de hogyha esetleg így van, akkor sem a kislánynak kell megoldania az ügyet - szerintem.

Egészen addig van köze a dologhoz, amíg leül és megbeszéli az édesapjával, hogy mi van, de fél infókból gazdálkodni, felesleges, butaság (ebből lesz majd a pletyka).


Ha a szülőknek jó így, akkor ez van, a gyerek dolga, hogy boldog, önfeledt legyen, nem az, hogy a szülei kapcsolatán izguljon. Felejtsd el az egészet, majd édesanyád és édesapád megoldja, vagy így, vagy úgy.

2010. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én meg szeretem a páromat nagyon,igy nem csevegek mássokal.Kivével a tesommal.Aki nem szereti a csak nyugottan csevegjen .
2010. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
semmit
2010. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
jó igazatok van csak nem akarom őket elereszteni0
2010. jún. 2. 17:04
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia.

16 éves fiú anyukája vagyok. Sok mindent írnak itt. Ahány ember, annyi féle érzés, megoldás.

Nagy vagy már. A kérdésedet ítélve nem ostoba.

A véleményem:

- gondolkodj

Anyu és apu szépen leülnek Veled és TE felteheted ezt a költői kérdést, hogy (most akinek nincs ilyen korú gyereke ne fikázzon le) mi lenne, ha Neked lenne egy kapcsolatod és nem osztanád meg velük. MIt szólnának (mert elvárják az tuti, hiszen tudniuk kell, mikortól vegyenek gumit, stb.) ha nem mondanád el, hogy van pasid, esetleg egy érett férfi és már csak a költözésed kiötletekor szólnál, hogy sziasztok megyek?

MOnd el nekik, nincs azzal baj, hogy unják egymást, ezen nem tudsz változtatni. Azon sem, hogy nem tisztelik egymást annyira, hogy megbeszéljék a dolgokat.

Mond meg, hogy nem szeretnél mást, csak egy jó példát látni arra, hogy miként kell egy ilyen dolgot felnőtt módra megbeszélni, hogy.... miért chatel apu csajokkal?

Amennyiben nem tartozik Rád, szépen kivonulsz, a téme felvezetve és beszélgessenek.

Ha kibékülnek, a téma rövidre zárva.

Ha elválnak, kimaradsz az évekig tartó sanyargató szenvedős életből. Azért meg elválnak,mindkét szülőd a Tiéd marad.

Van ám egy nagy igazság! Inkább legyen két különélő boldog anyu apu, mint egy együttélő fájdalom.

Remélem segítettem. 38N vagyok, elváltam, újra házasodtam, ugyan megszenvedtük, de mindhárman jól vagyunk. Ilyen az élet sajnos. Szeretünk, kiszeretünk de az biztos, hogy egy házasság minősége, 2 emberen múlik és ebben Te nem vagy benne.

2010. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ne foglalkozz azokkal, akik azt mondják, nincs beleszólásod. Igenis, hogy van. Az én szüleim elváltak és mit meg nem tennék most azért, hogy visszaforgathassam az időt és én is leülhessek elbeszélgetni velük. Kár, hogy akkor még csak 8 éves voltam és semmit nem értettem a körülöttem zajló dolgokból még akkor sem, ha mindent elmondtak, közöltek velem. Viszont te már 13 éves vagy és elég érett vagy ahhoz, hogy ezt megbeszéld velük. Az előzőnek van teljesmértékben igaza. Jobb életed lesz úgy, ha elválnak és boldogok lesznek mindketten, mint ha együtt maradnak és folyton civakodnak, vagy csak szimplán nem szeretik egymást. Ez van nálunk is. Az túlzás, hogy mindketten boldogok, mert sajnos közbejöttek dolgok, pontosabban személyek, akik nem kellettek volna. Ezt nem kívánom neked. Viszont kitartást igen.:) 14L
2010. júl. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
már beszéltem velük kész szereitek egymást újra házasodnak de ez magán ügyike
2010. júl. 7. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!