Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegyek valamit, vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek valamit, vagy várjam meg a bírósági tárgyalást?

Figyelt kérdés

Kiírtam pár napja egy kérdést, amiben kifejtettem hogy Apám megcsalta Anyukámat. Méghozzá úgy hogy mikor 11 éves voltam kiment állítólag külföldre. Most 10 év után kiderült, amit ő 2 éve bevallott hogy van neki valakije, nem is akárhogy,

Van a nőjének 3 gyereke aki nem az apámtól van, és 1 közös.... Ez a 3 gyerek APÁNAK szólítja őt...(egyik gyerek facebook-ján olvastam azt hogy "szia xy! Apáék kérdezik jöttök-e még az idén?

Ezt látva engem elöntött a düh, és a féltékenység, hogy míg más gyerek őt APÁNAK hívja, engem és a 12 éves öcsémet, le sem szart az utóbbi években....nem is látogatja öcsémet 2 éve már...meg sem próbálta. Nem tudom hogy szégyenli a fejét, vagy szimplán eleszar mert ott SZERETIK. Nem tudom azok a kölkök mennyivel jobbak, és minket hogy tudott így eldobni. Nos az a kérdésem, ti tennétek-e valamit (tudjuk hogy hol lakik) elmennétek-e személyesen hozzá, és megmondaátok amit gondoltok/éreztek? Vagy a bíróságra elmennétek-e Édesanyátokkal, és kiállnátok mellette, de közben az Apátok tudtára adnátok-e hogy nem akarjátok többé látni? Lett volna lhetősége mindent bevallani 1 éve mikor én összefutottam vele (névnapomon felköszöntött) és mégsem tette...Gondolkodtam már, hogy elmegyek pszichológushoz, mert feszültség van rajtam....és minden szülinap, névnap, karácsony, szilvesztert ezentúl utálni fogok, mert eszembe jutott tegnap is, hogy biztos az új kedves csajával és kölkeivel ünnepel....


Mit tennétek a helyemben? Félek ez hogy így becsapott, lejáratott, az egész életemre kifog hatni.

Köszönöm aki elolvasta, muszáj volt magamból kiírni, és tanácsot gyűjteni, hogy ti külső szemmel hogy látjátok ezt a dolgot. Elnézést hogy hosszú lett!


21/N


2018. jan. 1. 18:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Párommal tudok erről beszélni, de sajnos semmit nem segít."


Akkor minek vagy együtt ilyennel!

2018. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem a páromra értettem kedves utolsó hogy leszarja, Hanem a lelkemen nem segít semmit ha kibeszélem magamból. A párommal semmi baj nincs. Nem is akarom belevonni ebbe itt gyk-n.
2018. jan. 1. 19:04
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnállak, együttérzek veled, nagyon sok ilyen gernctelen féreg apa van manapság, én sokat ismerek. Én is elváltam de az életemet is odaadnám a fiamért.

Az hogy sok ilyen gyerek van hasonló helyzetben téged nem vigasztal. A batárnőm lányait is leszarja az apjuk, csak akkor hívja ha neki kell valami, tartást enm fizet, stb. Engem jobban szeretnek mint az apjukat.

Szóval ebből csak úgy tudsz kikerülni ha minél többet beszélsz róla és közben beletörődsz a helyzetedbe.

A szeretethiányt nem lehet pszihológussal vagy gyógyszerekkel pótolni,

2018. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igaz végülis.

Remélem egyszer elmúlik ez az üresség.

Sajnálom hogy a lányaid is megélik ezt.


Én soha nem teszem ezt meg a gyerekeimmel. Mindig ott leszek mellettük, akkor is ha nem megy.

Anyukám sok mindenen ment keresztül már gyerek korában is.

Mondják mindig "sok rossz után, csak a jó jöhet."


Azt mondta nekem tegnap, hogy várja a jót. Viszont most egy pasit sem akar az életében. Azért sem mert nem bízik meg bennük, és öcsém miatt sem. Mert mivan ha az a valaki nem fogadná el őt, vagy fordítva.

De azért remélem egyszer kijár majd neki is a boldogság, egy őszinte, teljes, hazugság mentes kapcsolatban!

Szeretném újra szerelmesnek látni Anyukámat, akkor majd én is megfogok békélni mindennel.

2018. jan. 1. 19:43
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

21 évesen egy 11 éves gyerek értelmi+érzelmi szintjén állsz.... mondjuk ez nem a te hibád, hanem a szüleidnek nem nevezhetô felelőtlen embereké....merthogy édesanyád is hibás ebben a helyzetbeb, nem kicsit! Egy feleség hogy nem veszi észre, hogy a férje nemhogy megcsalja, hanem komplett családot alapít?!

Nyomorékká teszi a saját gyerekeit, érzelmileg mindenképp.


Akiket pedig te irigyelsz, meg zaklatni akarsz, azok a te féltestvéred+ mostohatestvéreid, akiket jobb helyeken szeretni szoktak, még jobb helyeken viszont ilyen katyvaszt nem teremtenek a "szülők".


Köszönd meg anyádbak + apádnak, hogy így kicsesztek veletek.

2018. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a ti sztoritok az elmúlt 2-3 hétben a hatmadik, ami arról szól, hogy apuka kimegy külföldre, és ott is családot alapít az itthonhagyott meglévővel párhuzamosan. Nem is értem, mi a fészkes fenéért üldözi el sok asszony külföldre az urát, miközben ők meg itthon maradnak... aztán meg csodálkoznak, hogy így járnak...
2018. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem ő üldözte el, hanem ő akart menni, és akkor még úgy tűnt minden oké volt köztük.

Nem hiszem hogy 11 éves szintjén állok érzelmileg és értelmileg, mert leírtam amit gondolok, és mások véleményét is tudni akartam. Nem a kérdésre válaszoltatok, amit én föltettem. De hagyjuk is. =)

Nem arra voltam kíváncsi hogy Anyukámról mi a ti véleményetek, és nem tehetek én arról hogy ez a 3. ilyen kérdés.

Bocsi tényleg hogy felmertem tenni.

Meg ha netáén erre válaszolnátok valami olyat, ami az én érzelmi és értelmi szintemmel kapcsolatos, csak mert 11 évet hazudoztak ekem...és megjátszotta valaki nekem magát, akkor inkább nem is írjatok ide többet.

2018. jan. 1. 20:34
 18/24 A kérdező kommentje:

A másik meg hogy vennéd észre kedves utolsó, hogy a párod családot alapít, aki 2 évig mégcsak életjelet sem ad magáról, és nem hajlandó veled beszélni.

Nem mondtam én hogy Anyukám egy cseppet sem hibás.

Én csak a "miért-et" keresem arra, hogy Apám miért hagyott el engem is, és a tesómat is csak azért, mert talált valakit.

2018. jan. 1. 20:37
 19/24 A kérdező kommentje:
A harmadik meg, nem értem hogy az ilyen véleményeket meg miért nem lehet privátban megírni, ha konkrétan a kérdezővel van valakinek baja.
2018. jan. 1. 20:57
 20/24 anonim ***** válasza:
45%

"A másik meg hogy vennéd észre kedves utolsó, hogy a párod családot alapít, aki 2 évig mégcsak életjelet sem ad magáról, és nem hajlandó veled beszélni. " ----- látod, hogy milyen butuska vagy, kedves Kérdező? Pont, mint egy 11 éves. Ha felnőtt lennél és/vagy éltél volna valaha felnőtt párkapcsolatban és/vagy egészséges és teljes családban, akkor tudnád, hogy ilyen egy jól működő házasságban nincs. Édesanyád valószínűleg pontosan tudta, hogy mi zajlik a házasságával, és azt is, hogy mi van édesapáddal, csak éppen nem kötötték a te éretlen orrodra... hiszen ma is gyerek vagy még nagyon.


Ez bármennyire is fáj neked, az ő házasságuk, és az ő párkapcsolati problémájuk. Neked ebbe nem nagyon kell beleütnöd az orrod, nem kell Németo.ba menned, sem jelenetet rendezned. Édesapádat sem kényszerítheted erővel arra, hogy édesanyádat szeresse.

2018. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!