Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegyek valamit, vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek valamit, vagy várjam meg a bírósági tárgyalást?

Figyelt kérdés

Kiírtam pár napja egy kérdést, amiben kifejtettem hogy Apám megcsalta Anyukámat. Méghozzá úgy hogy mikor 11 éves voltam kiment állítólag külföldre. Most 10 év után kiderült, amit ő 2 éve bevallott hogy van neki valakije, nem is akárhogy,

Van a nőjének 3 gyereke aki nem az apámtól van, és 1 közös.... Ez a 3 gyerek APÁNAK szólítja őt...(egyik gyerek facebook-ján olvastam azt hogy "szia xy! Apáék kérdezik jöttök-e még az idén?

Ezt látva engem elöntött a düh, és a féltékenység, hogy míg más gyerek őt APÁNAK hívja, engem és a 12 éves öcsémet, le sem szart az utóbbi években....nem is látogatja öcsémet 2 éve már...meg sem próbálta. Nem tudom hogy szégyenli a fejét, vagy szimplán eleszar mert ott SZERETIK. Nem tudom azok a kölkök mennyivel jobbak, és minket hogy tudott így eldobni. Nos az a kérdésem, ti tennétek-e valamit (tudjuk hogy hol lakik) elmennétek-e személyesen hozzá, és megmondaátok amit gondoltok/éreztek? Vagy a bíróságra elmennétek-e Édesanyátokkal, és kiállnátok mellette, de közben az Apátok tudtára adnátok-e hogy nem akarjátok többé látni? Lett volna lhetősége mindent bevallani 1 éve mikor én összefutottam vele (névnapomon felköszöntött) és mégsem tette...Gondolkodtam már, hogy elmegyek pszichológushoz, mert feszültség van rajtam....és minden szülinap, névnap, karácsony, szilvesztert ezentúl utálni fogok, mert eszembe jutott tegnap is, hogy biztos az új kedves csajával és kölkeivel ünnepel....


Mit tennétek a helyemben? Félek ez hogy így becsapott, lejáratott, az egész életemre kifog hatni.

Köszönöm aki elolvasta, muszáj volt magamból kiírni, és tanácsot gyűjteni, hogy ti külső szemmel hogy látjátok ezt a dolgot. Elnézést hogy hosszú lett!


21/N


2018. jan. 1. 18:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
De éppen ez az hogy nem németországba van, hanem Lacháza mellett lakik már régóta. Magyarországon Áporkán. Ezért vagyok kiakadva, hogy lemondott rólunk így. A csaj is magyar, nem német. :D
2018. jan. 1. 21:17
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

Ezt mondjuk eddig nem mondtad, de a dolgokon igazából nem változtat, hogy hol él.

A szüleid majd lejátsszák ezt egymással.

2018. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Most komolyan, van egy ilyen eset, és a nőt vádoljátok??? A nő a hibás, nem a férfi, aki kettős életet él??? Komolyan, a nő a hibás és szerintetek "a férjét külföldre üldözi" ???

Értem én, hogy sokan gondolkodás nélkül bámulják a rendőrség "tehetsz róla, tehetsz ellene" kisfilmjeit, de elképzelni nem tudom, mi vihet arra bárkit, hogy a kérdezőt és az anyukáját vonja felelősségre egy ilyen helyzetben...


De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Kérdező, a bírósági üggyel egy hosszú, évekig tartó procedúrának tennéd ki magadat és anyukádat. Nekem úgy tűnik, nem is a jogi felelősségre vonás a fontos számodra, hanem hogy megmondhasd apádnak, mit gondolsz róla. Sajnálom, de nincs értelme, őt nem különösebben érdekelné a véleményed :(

A legjobb, amit lehetsz, hogy megpróbálod túltenni magadat a történteken.

2018. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Miféle bírósági tárgyalásra készülsz?

A pszichológus jó ötlet, a legtöbb ember simán átlépett volna már ezen a traumán, te meg nem nagyon jössz kifelé se belőle.

2018. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!