Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy maradjak? Durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy maradjak? Durva történet.

Figyelt kérdés
Őrülten szerelmes vagyok a kollégámba már 2 éve, ő viszont állítja, hogy ez nem kölcsönös, de néhány tette és a testbeszéde mást mutat. Viszont 6 éve vagyok együtt a párommal, aki 2 éve már a férjem (a család miatt nem mertük lemondani az esküvőt meg reménykedünk fojton, hogy majd jobb lesz). Mindenünk megvan, zsák és a foltja vagyunk, ragaszkodok hozzá, ő szerelmes még belém, de közben már verjük egymást (karácsonykor is) és öngyilkos gondolataink vannak. Kés is akadt a kezünkben már. (L)
2018. jan. 5. 22:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Azonnal váljatok el.Tökreteszitek csak egymást.Nem éri meg,hogy tragédia legyen a vége.Adjatok egymásnak esélyt egy új életre!
2018. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Tehát két éve szerelmes lettél a kollégádba, miközben hozzámentél a párodhoz akit nem szeretsz.

Szerintem megérdemled a sorsod.

2018. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A család miatt nem mertük lemondani az esküvő. Itt az eredménye. :( Ha nem kamu,mert erősen gyanakszom,akkor váljatok el,ne a hiradoba legyetek benne. :(
2018. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Ennek semmi értelme akár lesz valami a kollégáddal akár nem. Ez a kapcsolat már nimcs....kapaszkodtok a semmibe és teszitek tönkre egymást.
2018. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A kollégád nem szerelmes beléd, különben mondaná. Ne képzeld bele a testbeszédébe a saját érzelmeid.


Úgy zsák a foltját, hogy veritek egymást, meg öngyilkos gondolataitok vannak??? Hát... így nem biztos, hogy érdemes.

2018. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

A család miatt nem mertétek lemondani az esküvőt? Mi a család, valami parancsolóosztag?

Ha nem kamu a kérdés, sürgősen váljatok el és járja mindenki a maga útját.

2018. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Eu kamu.

Főleg abból látszik hogy egy felnőtt nő, aki ráadásul feleség szemszögből ír, nem biggyeszti a szöveg végére hogy (L) azaz lány. Megszokásból véletlenül kiraktad.....

2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Én azt mondom, nem kell erőltetni ezt a házasságot, engedjétek el egymást!

Viszont arra se számíts, hogy a kollégáddal összejössz. Max csak használni fog egy ideig... bár lehet téged ez is boldoggá tesz :-)


Gyanús, hogy a két szék közéesés esete vár rád.


Viszont esélyed lesz találni egy harmadikat, akivel majd kölcsönösen szerethetitek egymást.

Inkább ez utóbbira koncentrálj szerintem.

2018. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

2 éve vagy szerelmes a kollegadba, es 2 eve hazasodtatok?

Megerdemled....

2018. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem durva sztori, siman csak kitalalt. Nincs itt semmi latnivalo, haladjunk tovabb
2018. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!