Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak vagy maradjak? Durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy maradjak? Durva történet.

Figyelt kérdés
Őrülten szerelmes vagyok a kollégámba már 2 éve, ő viszont állítja, hogy ez nem kölcsönös, de néhány tette és a testbeszéde mást mutat. Viszont 6 éve vagyok együtt a párommal, aki 2 éve már a férjem (a család miatt nem mertük lemondani az esküvőt meg reménykedünk fojton, hogy majd jobb lesz). Mindenünk megvan, zsák és a foltja vagyunk, ragaszkodok hozzá, ő szerelmes még belém, de közben már verjük egymást (karácsonykor is) és öngyilkos gondolataink vannak. Kés is akadt a kezünkben már. (L)
2018. jan. 5. 22:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd a francba a kollégádat, a párod számodra a megfelelő. A tökéletes egymásra káros páros! Maradjatok együtt, a történeteteken valaki még nagyon meg fog gazdagodni. :)
2018. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
100%
Mekkora egy kamu😂😂😂😂 es páran még bedőltek😂😂😂
2018. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Most erre aludjak el...
2018. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem ez sajnos nem kamu. 25 éves lány vagyok. A férjem 26. Első hosszútávú kapcsolat, neki első nagy szerelem. A főiskola után döntöttünk úgy, hogy óssgeházasodunk. Azt gondoltuk, az majd megoldja a se veled se nélküled szitunkat. Egyértelmű, hogy hiba volt... Nem voltunk valami tapasztaltak. A szüleim már azonnal mindenkinek szétkürtölték a hírt, az egész kisvárosban erről beszélt mindenki. Nagy lakodalom sok vendéggel... Nem akartam senkit megalázni! Se a vőlegényemet se a hozzátartozókat. Úgy voltam vele hogy minden kapxsolatban vannsk jó és rossz napok...
2018. jan. 6. 10:13
 15/27 A kérdező kommentje:
A férjem tudja efy éve higy szerelmes vagyok abba a kollégába. Mégsem hagyott el. Nyilván nem tud rajta túllépni, ezért sokkal sértődékenyebbek vagyunk egymásra. Én megpróbáltam egyszer új munkahelyet keresni, de képtelen vagyok otthagyni azt a nagyszerű közeget. Általános iskolai tanító vagyok, az említett kollégám pedig az osztályfőnök az osztályunkban. A suliban otthon érzem magam, boldog vagyok ott. (az ofő nélkül IS!) A saját nagy kertesházunkba, amit nemrég vettünk, már nem szeretek hazajárni. De a férjemmel ellentétben nekem senkim sincs itt akihez mehetnék ha dladnánk a házat és elválnánk. A szüleim is tudnak a dologról, és mélyen elítélnek engem. Anya azt kérdezte, miért nem tudok normális lenni...
2018. jan. 6. 10:25
 16/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, mobilról pötyögök.
2018. jan. 6. 10:27
 17/27 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást a férjeddel, aztán majd egyik este a híradóban lesztek hír.
2018. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A szüleim is tudnak a dologról, és mélyen elítélnek engem,akkor koltoztesd hozzájuk a férjedet. Sose értettem miért kell házasodni a család meg a falu kedvéért.
2018. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Számomra félelmetes hogy egy szuicid hajlamú, férjével egymást verő nő kisgyerekeket tanít.
2018. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért tart itt a magyar oktatás.... :( mert ilyen beteg emberek kezében vannak a gyerekeink reggel 8-tól sokszor késő délutánig.
2018. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!