Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 10 hetes terhes vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hetes terhes vagyok, a kisfiam 8 hónapos. A férjem elhagyott minket, de válni még nem akar. Mit tegyek? Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a férjem "anyuci egyetlen kisfia" és a drága anyósom egy szarkavaró... Nagyon rosszindulatú és folyamatosan azon mesterkedik, hogy szétmarjon minket. Így most örül, hogy lelépett (ráadásul hozzá költözött) a férjem. Szeretem őt, de látszólag nem is érdekli, hogy mi van velünk :(. Nem lehet elélrni sehogyan sem... Beleőrülök!!! Hogy tehet ilyet?
2008. okt. 27. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Döbbenet amit leírtál! Egyszerűen nem értem az ilyen embereket (anyósodat) hogy ez mért okoz neki örömet, mert nem hiszem hogy a fia ettől boldog lenne hogy otthagyott benneteket. Erre nem gondol?! Elhiszem hogy nagyon kilehetsz!Ha mégis lesz módod arra hogy beszélj vele akkor értesd meg vele hogy az ő gyermekei anyja vagy és szükségetek van rá, hiszen szereted .Biztos a "kedves mama" most tömi az agyát, de próbálj rá hatni valahogy. Sajnos nehéz erre választ adni hiszen te ismered őt. Mindenesetre ne add fel! Kívánok neked sok erőt!
2008. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veletek történt.De én a férjedet hibáztatnám,és nem a mamát.Egy felnőtt embernek el kell tudni dönteni,hogy anyuka szoknyája szélén szeretne ülni,vagy saját családot feleséget gyerekeket akar.A Ti esetetekben ugye a család már megvan,tehát nem lenne kérdés,hogy hol a férjed helye.De biztos vagy Te abban,hogy anyós tehet mindenről?Az enyém is egy rosszindulatú hárpia,de ha a férjem csak egyszer is a mamát választaná helyettünk,akkor össze is költözhetne vele akár örökre.Szerintem üljetek le megbeszélni,hogy mi legyen ezután.Nem mindegy nektek sem,de most már két gyerekért is felelősek vagytok.Milyen férfi az ilyen,aki megcsinál két gyereket,aztán meg lelép?Tud egyáltalán normálisan gondolkodni?Vagy azt is a mamára bízza?Mi az,hogy nem is érdekli mi van veletek?Nem is látogat benneteket?Tudhatná,hogy neked most nyugalomra biztonságra lenne szükséged,nem cirkuszra.Kapd el a grabancát,és beszélj vele,hogy térjen már észhez.És ha ezt valóban a mamának köszönhetitek,akkor töröljétek az életetekből.De mondom,szerintem sajnos a férjed a fő hibás,hisz az ő családjáról van szó,neki kellene benneteket óvnia védenie mindentől.

Sok szerencsét,kitartást neked,és próbálj ne sokat idegeskedni.

2008. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Igen az előttem szólónak igaza van , végülis ha igazán szeret titeket és felelősnek érzi magát értetek akkor ezt nem szabad megcsinálnia. Ez valóban igaz hogy nem csak a mama a hibás hanem jócskán ő is, ha inkább az anyjára hallgat, és esélyt sem ad arra hogy megbeszéljétek a dolgokat.
2008. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%
Nagyon sajnálom ami veletek történt!Beszélj vele négyszemközt és mondd meg neki h az ő gyermekei!És az igaz h a férjnek az anyja nem nagyon örül annak h együtt van azzal a nővel akit nem szeret.ÉN beszélnék a férjemmel hogy az ő gyereke és az anyjával is lehet hogy mondott valamit rólad.Sok sikert és legyél erős!!!
2008. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... Sajnos a férjem 200 km-re van tőlünk, és nem tudok elutazni utána, és telefonon sem lehet elérni. Ki tudja miket mondott neki az anyósom...:(

Az tuti, hogy tömi a fejét mindennel...

2008. okt. 28. 07:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj,de én akkor is azt mondom,hogy egyértelműen csakis a férjed a hibás,hogy nem a családja mellett van,és nem az anyja.Én értem,hogy szereted őt,és megpróbálod védeni,de a felelősségét másra hárítani esetetekben a mamára,nem elfogadható magyarázat.Talán az anyja szobafogságban tartja,és elvette a telefonját is?Vagy különben,hogy lehet,hogy nem is érdeklődik a családja iránt?Miért nem mellettetek van,ha szeret benneteket,ha fontosak vagytok a számára?Ez eléggé nevetséges kifogás lenne az anyja.Most,ha kiindulok magamból és a férjemből,szerintem mindketten ép eszű normális gondolkozni tudó emberek vagyunk,akik felelősek vagyunk a tetteikért,egymásért,a gyerekeinkért és ezt nem háríthatjuk másra.Engem is utál az anyósom,vagyis kölcsönösen egymást,ráadásul 30m-re lakik tőlünk,de ha bele tudna avatkozni az életünkbe,akkor egyértelműen a férjemet hibáztatnám,hogy nem tud a családjának nyugalmat biztosítani.És mi az,hogy tömi a fejét???Ezt meg értelmes emberrel hogy lehet?Nekem tömhetné a fejem anyám bármivel,amit nem akarok meghallgatni,mert más véleményen vagyok.Az ennyire befolyásolható emberekből sosem lesz rendes férj,családapa,mert mindig valaki rossz irányban befolyásolja.Nem lehetne egy életen át a rossz házasságért másokat felelőssé tenni.Sajnos be kell látnod,hogy a férjed egy aljas szemét alak,aki tojik a családjára.Nem is tudom,az ilyen pasasokkal mit kellene tenni.Nagyon sajnállak,hogy két kicsivel magadra maradsz,remélem van azért segítséged,akire számíthatsz.

2-ik voltam

2008. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én biztosan nem próbálnám meg rendezni a helyzetet. Az a férfi aki elhagyja a 8 hónapos gyermekét és a várandós feleségét, tegye azt bármilyen okból nem érdemli meg azt a kötődést amit a család nyújtana neki. Egyszer megtette, akkor megteszi újra. Nagyon nehéz lesz most neked egyedül, ez tény de mivel a babádnak és a magzatnak is szüksége van rád nem hagyhatod, hogy egy ilyen férfi tönkretegye az életed. És az, hogy az anyja miatt vagy más okból ment el szinte teljesen mindegy, most nem akar benneteket, és ezzel olyan sebeket ejt ezen a köteléken, melyet akkor sem lehetne visszafordítani ha mégis meggondolná magát. Neked sem lenne jó úgy élni a napjaidat, hogy attól félsz mikor lép le megint és ezt a feszültséget a gyerekek is megéreznék.


Próbálj meg belőlük erőt meríteni és olyan környezetet teremteni nekik, hogy azt az örömöt is megadhassák, amelyet a férjed miatt nélkülöznöd kell. Idővel biztosan találsz majd te is egy igazi férfit magad mellé aki sajátjaként neveli majd a gyerkőcöket és téged is igazán megbecsül, ha ehhez az kell hogy a férjed most kilépjen az életedből, akkor hagyd, had menjen! Nem szabad magadat ámítani, nincs rá időd most, hogy azon emészd magad, hogy elhagytak! Ha ő nem akar, akkor ti sem akarhatjátok őt. A gyerekeknek sem jó ha egy ilyen apa mintát látnak majd!


Válj el tőle (hagyd meg a mamának) és neveld fel a gyerkőcöket szeretetben!


Legyen bárhogy is, minden jót kívánok hozzá!

2008. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak most olvastalak. Döbbenet...

Mi történt azóta? (Már ha megkérdezhetem.)

2009. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!