Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exem - különélő szülő -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem - különélő szülő - úgy gondolha, hogy csak akkor kell gyt-t fizetni ha kizarólag én gondoskodom a gyerekekről?! Pl ő semmi különprogramot nem fizet, csak nálam alszanak, stb

Figyelt kérdés
Azt mondja neki is vannak költségei (2x7000 Ft különsport), de én fizetem a sulit, kaját, egyéb különórákat, oszt.kir, minden mást tehát.... nem tudom mit kezdjek vele hogy értessem meg vele hogy ez nem igy működik?
2018. febr. 26. 13:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
lehet az a problémád hogy van párja es probálsz minél többet lehuzni róla.nálunk is ez a helyzet a világ pénze nem elég,hiába adjuk a gyerektartást,amelett minden nagyobb költséget mi fizetünk,az sem jó,mindig kéne még!!persze h az ex abból kocsikázzon,meg programokra járjon..... azt el felejti sok anyuka ,hogy a költségek felét neki kellene állnia!! persze az adókedvezmen családit mindent ő vesz fel,de folyton panaszkodik ,hogy nem elég.Ha azt mondjuk ,hogy jó akkor add ide a gyereket és mi neveljük az már nem tetszik!!
2018. febr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Ezek szerint az fel sem merült senkiben, hogy a sulikerdes pl valaha KÖZÖS dontes volt, amit a gyerekek imadnak, persze annak hozomanyaval, hogy kitunoek, jo dicsekedni.


2. Az a legkevesbe erdekel hogy parja van mert nekem is van :-) Tehat ez se jatszik...


3.

2018. febr. 27. 07:31
 23/26 A kérdező kommentje:
3. Ezek szerint az osszes kulonelo szulo a gondozo szulotol hozza a kajákat arra a hetvegere/ napokra amikor lathatas van. Termeszetesen igy mar ertem, csak a kornyezetemben eddig erre nem volt pelda azertkerdeztem! Koszi a valaszokat :-)
2018. febr. 27. 07:34
 24/26 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem tudod eltartani a gyerekeidet, lejjebb kell adni az igényekből!!!! Hidd el, ha jó képességű a gyerek, állami iskolában is kitűnő tanuló lesz (amúgy is "érdekes" jelenség, hogy a fizetős iskolákban mindig mindenki kitűnő *.*).... Fogadd el, hogy elváltál! Ez már nem az a szitu, amikor két szülő közösen, együtt neveli a gyerekeket. A gyerekeid elvàlt szülők gyerekei lettek, tök más így, mint amikor 2 felnőtt, dolgozó ember tart fenn 1 háztartást + 2 gyereket. Szarul választottál férjet, és meggondolatlanul szültél két gyereket is. Viseld a következményét, egyik sem volt kötelező!
2018. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%

Na jól megkaptad :) a gyk-s válaszolók 80%-a azért jár ide, hogy gyepálja a kérdezőt, bármiért, amit csak ki tud találni. Irigylik, hogy a két gyerekre kapsz 40-et :D egy vicc az egész. Ennek a fele egyből elmegy az ebédbefizetésre, bérletre, fél havi uzsit lehet még talán belőle csomagolni.

És akkor számold hozzá, hogy két havonta növik ki a cipőt, ruhát, kell adni nekik zsebpénzt, mert kinézik őket és IGEN bmeg, nem venném ki én se a megszokott iskolából azért mert apa és anya elváltak. Akiknek az a normális, hogy éljen anyu zsíroskenyérrel a gyerekekkel mert apucinak a válás miatt már másra kell a pénz és nem akar hozzájárulni a költségekhez az próbálja ki maga. Egyébként ezek a csépelő hozzászólások valszeg elvált apukáktól jönnek, akiknek büdös gyerektartást fizetni, majd meglátom, ha majd választani kell, hogy az elfekvőbe vagy nívós nyugdíjas házba tegye-e a drága gyermek a magatehetetlen apukát majd tudja, mit kell tenni.

2018. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudom leesett-e itt bárkinek, hogy apuka láthatás alatt enni se nagyon akar adni a gyerekeknek.

Csak azt éri ezzel el, hogy a srácok majd nem akarnak átmenni.

2018. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!