Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A parommal vàlunk van egy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal vàlunk van egy 5 illetve egy 7 eves gyerekunk. Aki hasoloan igy volt mit mondtatok a gyerekeknek hogy minel kevesbe seruljenek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 04:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Mindegy mit mondasz, maga a válás ténye az, ami miatt sérül.

Anya és apa elválnak, mert nem szeretik egymást. Titeket ugyanúgy szeretünk. Megpróbálunk mindent megtenni, hogy továbbra is sokat lehessetek apával.


Aztán a következő másfél évben apuci magasról tojik a gyerekekre, mert bele van szorulva az új punciba. Egész nyári szünetben kétszer két napot voltak vele, abban az évben összesen 10 napot.

Ettől sérültek. Nem a válástól, vagy attól, hogy hogyan jelentik be a szülők.

2018. márc. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Ne azt mondd, hogy nem szeretitek egymást.Szeretitek de nem szerelemmel.

Mindenképpp sérülnek.6 volt a lányom mikor váltunk.A fiam 14.

Addig nem volt gond míg nem lett párom.

Rohadt nehéz sajnos.

2018. márc. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
A mi lanyunk is 6 eves, borzasztoan ragaszkodik mindkettonkhoz. Nem tudom hogyan fogjuk ezt ep esszel vegigcsinalni.
2018. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
1. Az elso bekezdes oke. A masodik bekezdes nem minden apara igaz! Akkor minek irsz ide egy egyetemes igazsag utan egy egyetemes baromsagot?
2018. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

#4:

Nem minden apa ilyen, csak mondjuk tízből nyolc. Azért.

És mi sem azért váltunk, mert nem szerettük egymást. Én még akkor is szerettem. Jobban, mint az elején. De ez semmit nem ér, ha elmúltál 35, a másik nő meg még csak 22. Azt meg ugye mégse mondhattam a gyerekeknek, hogy "apátok megy a farka után, a szottyadt mellü anyátokat lecserélte egy feszes cicijű lánykára. Úgyhogy többé nem jön haza. Innentől rátok se kíváncsi, és összetehetjük a két kezünk, ha egyáltalán hajlandó gyerektartást fizetni. Sűrűn úgy se látjátok, mert a kis barátnője ki nem állhat titeket."

Pedig EZ sokkal egyetemesebb igazság, mint az a sok marhaság, hogy mindenki szeret mindenkit, csak kicsit elválunk.

2018. márc. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Apa elutazott:)
2018. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Az 5-össel 100% egyet értek nálunk tök ugyanez volt, csak én a gyerek voltam a történetben.


Ha ez vigasztal, túl sokáig nem sérül az a gyerek. Maximum 1-2 év, aztán úgyis megérti mi a helyzet, és képes helyén kezelni.

2018. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Nekik nem kell megmondani a konkrét okát, csak annyit, hogy anya és apa rájöttek, hogy már nem tudnak együtt élni, mert nagyon más emberek lettek, ezért senki sem hibás. Ha végleges a döntés, veszekedésre már nincs szükség, éljetek egymás mellett normálisan, amíg egy házban vagytok. Ha nem használjátok fel a gyerekeket arra, hogy a másikat bántsátok, azzal tudtok segíteni nekik a leginkább nekik, hogy kevésbé sérüljenek.
2018. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
nálunk is nagyon szuper kibélelt bejelentés volt, csak mikor kiderült, hogy újanyu egy histztériás p. akkor volt feszültség, ugye, sajnos a megosztott felügyelet, amit a férjem kezdeményezett eltűnt, meg mondjuk a csaj is és most mindenféle lepattant tyúkkal van. A gyerek boldog mert velem van, bár ugye nem így terveztük...
2018. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
(előző vagyok) Igen, az biztos, hogy az apán és a leendő nőn is múlik a dolog, mindenkinek törekednie kell a normális viszony fenntartásához. Nálunk én vagyok az "újanyu", nekem sem volt ez kis futam, de én beszéltem az anyával és jól működik a dolog. Nem bántjuk sem egymást, sem a gyereket azzal, hogy egymás vérét szívjuk, hiszen semmi értelme, nem miattam lettek külön. Ha az egyik fél ezt felborítja, már nem tud működni, pedig ez nem csak a gyereknek, hanem mindenkinek rossz.
2018. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!