Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valoban ki kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban ki kellett volna kernem a volt ferjem engedelyet, hogy nyuszit vegyek a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Kaptak egy igazi nyuszit,az apjuk meg nekem allt,hogy mit kepzelek?! Mert megbetegedhetnek a szortol, meg barmit elkaphatnak tole,meg megharapja oket....mondom nem aligatort vagy himlovirust hoztam nekik.

Nem ertem.

A gyerekek 10 es 5 evesek.


2016. nov. 21. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
En azert megbeszeltem volna vele a helyedben. Ettol fuggetlenul ha kertes hazban eltek szerintem szep ajandek.
2016. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

A volt férjed nem normàlis,màr neis haragudj.

Én pofàn rôhôgtem volna.

2016. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, ne haragudj de rosszul olvastam es nem lattam hogy a VOLT ferjed. Ez esetben semmi koze hozza ha veled elnek szerintem.
2016. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Én lecsesztelek volna, hogy miért nincs a sütőben.
2016. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Miért kellett volna?

Először azt hittem, a férjnél élnek a gyerekek, és úgy vettél nyuszit, mert akkor illene, de így nem.

2016. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyutt lennetek akkor oke, hogy meg kell beszelned, de igy ergo a sajat lakasodba tyukolat is epithetsz, semmi koze hozza.
2016. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Koszonom. En is igy gondoltam. Mert ha veszelyes allatot hozok megertem a felhaborodasat. De ez egy nyuszi basszus!!!

Es fenyeget h elpereli a gyerekeket, meg leckeztet h a nagynak nem jok a jegyei es nemhogy azzal foglalkoznek... Kozos felugyelet van. Brutalis..

2016. nov. 21. 19:03
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lesznek betegek, sem allergiásak (ha most nem azok rá)
2016. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem hat. Max mi adunk betegseget a nyuszinak, mert mi jarunk ki. De ezt felfogni mar jelentos szurkeallomany kell ezek szerint.
2016. nov. 21. 19:32
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézném a bíró arcát, amikor azzal az indokkal perli el a gyerekeket, megy nyuszit kaptak. Mondd meg neki, hogy ha sok pénze van, pereljen nyugodtan, de a gyerekeket emiatt nem fogják elvenni tőled, maximum körülröhögik.
2016. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!