Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyok és teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok és teljesen szétestem. Aki igy volt keresett szaksegítséget?

Figyelt kérdés

Nem találom önmagam, szét vagyok esve, legszívesebben világgá mennék, de nem tehetem a gyerekek miatt. Tudom h kellene segítség, de nem tudom hogyan kell kérni ezt. Hova forduljak kihez? Eléggé introvertalt vagyok nehezen beszélek másoknak ezekről. De nem fogom tudni helyretenni magamban.

Kinek van ötlete merre induljak el?


2018. márc. 31. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2018. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus, kineziológia, családállítás, terápiák, művészet, vallás, önkéntes munka, ezotéria, hobbik. Bármi, ami egy kicsit is segít azon, hogy lelkileg rendbe gyere!
2018. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magán pszichológust keress. Hidd el, hogy az segít. De csak olyat, aki első alkalommal hajlandó legalább 1 órát foglalkozni veled és neghallgatni. Én is válófélben vagyok, hasonlót érzek, mint te, de nekem egyenlőre segít, hogy a családom és a barátnőim meghallgatnak. Ha neked ez nem segít, akkor a pszichodoki biztos fog.
2018. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyum járt pazichológushoz és sokat segített neki
2018. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4.vagyok: én is jártam párkapcsolati problémák miatt egy nagyon jó helyre, sikerült is megoldanom a problémáimat. Ha gondolod, írok helyet, Budapesten van, az egyetlen hátránya az, hogy nem olcsó. Viszont ki tudják választani, hogy a problémádhoz melyik a neked megfelelő pazichológus.
2018. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichológust! Nekem válságba került a házasságom, a válás szélén álltam. De vele nagyon sokat beszélgettünk és még most is beszélgetünk. Nagyon sokat segített.
2018. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De azt hogyan keressek ?

Csaladsegito ? Vagy csak hivjak fel egyet a szaknevsorbol?

2018. márc. 31. 12:22
 8/11 A kérdező kommentje:

A csaladom ... Max anyam az aki talan megert.

Baratok ott is max 1-2 van aki segithet.

Szoval nem igazan allok jol ezekkel.

2018. márc. 31. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:

A pszichológus azért is jó, mert kívülálló, segít megérteni, mi miért történt, és segít talpra állni.Nekem még a mozgás segített,oldja a feszültséget.Jön a tavasz,menj sokat a gyerekekkel a szabadba, együtt is futhattok, görkorizhattok, biciklizhettek.

A háziorvos tud segíteni abban, hogy hová fordulhatsz segítségért.De inkább a magánpszichót javaslom, én neten kerestem, és fórumokon olvastam róla pozitív véleményeket, valóban bevált.

2018. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

olvasd el:

Nagy Anna: Egyedülálló szülők könyve


keresd fel:

www.egyszulos-kozpont.hu

a Segítség rovatban találsz lelki segítségnyújtást


Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok

116-123

Éjjel-nappal, mobilról vagy vezetékesről hívható, mindkettőről ingyenes.


Caritas Lelkisegély Telefonszolgálat

06-80-505-503

Este 6-tól reggel 6-ig, vezetékesről hívható, ingyenes.

2018. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!