Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akiknél nincs gyerek: ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél nincs gyerek: ti tartjátok a kapcsolatot az exetekkel?

Figyelt kérdés
Békében váltatok el? Milyen gyakran beszéltek/ találkoztok?
2018. márc. 31. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A legutóbbival nem tartom. Nem szeretem a hazug embereket. (31/F)Korábbi exeimmel néha (kb. fél évente, ha összefutunk, vagy facén belájkolják egy-egy képem) váltunk pár mondatot, de ennyi.
2018. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nem véletlen lett vége.
2018. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem váltunk el békével 2 éve. Engem ő csúnyán kihasznált. 1 év kellett hozzá mire túltettem magam rajta és új szuperül működő párkapcsolatom lett. Azóta hálás vagyok neki, hogy átvert és szétmentünk. Azóta sem kerestem fel és nem is fogom többé. 30/F
2018. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként hol ismerkedtek válás után! Hol ismertétek meg az új párotokat?
2018. márc. 31. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
kihasznált és hazudott:) hehe...
2018. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Mindenkivel bekeben valtam el.

Persze ne napi kapcsolattartasra gondolj, de neha egymasra irunk es tudjuk a fobb esemenyeket a masikrol.

2018. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyedül a legutóbbi exemmel tartom, mert vele békével szakítottam. Igazából mindketten rájöttünk hogy mi nem lettünk egymásnak teremtve mert teljesen más hullámhosszon vagyunk mind a ketten, teljesen más jövőképünk van, oké hogy nagyon jól elvoltunk, de hosszútávon nem működött. Amikor szakítottunk megbeszéltük hogy ameddig nem lesz párunk addig marad a barátság extrákkal utána is szexeltünk, meg elvoltunk 1-2 napot egymással de nem éreztünk semmit egymás iránt. Amikor én megismertem a jelenlegi barátnőmet akibe nagyon beleszerettem már akkor amikor éppen csak elkezdtem ismerkedni vele akkor az exem segített abban hogy összejöjjünk, csak mert ismerte a lányt. Neki köszönhetem hogy sikerült és hálás is vagyok neki ezért! Az exemnek még nincs párja, igaz neki annyiból nehezebb hogy ő annak ellenére hogy velem egy idős, sőt csak 1 héttel fiatalabb nálam 35 évesnek néz ki mert korán érő típus, és komoly nő annó ezt is szerettem meg benne csak nem működött hosszútávon. Meg ő mindig jön megy az országban alapból olyan a munkája is, meg ő neki mindig is mehetnéke volt, már azon is elgondolkozott hogy elmegy kamionsofőrnek mert imád úton lenni. Szóval vele ezért nem működött ez a dolog, de ennek ellenére sokat beszélgetünk a mai napig. A jelenlegi barátnőm néha húzza a száját de tudja hogy mi van köztünk és megbízik bennünk.
2018. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kivételével nagyjából tartom. És nem azért lett vége mert mint a sakálok egymás ellen fordultunk, hanem más utat választottunk.

Nevetséges lenne, ha most a párommal nem értenénk egyet a jövőben ezért gyűlölködésbe váltanék át és hirtelen idegennek meg idiótának nézni :D

2018. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!