Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a férfiaknak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a férfiaknak mindig megcsalni a társukat?

Figyelt kérdés
Azt hittem egy álom a házasságom.Annyi szeretetet kaptam a férjemtől.Naponta megölelt,a kedvembe járt mindig.Most pedig lebukott egy nála 20évvel fiatalabb lánnyal.És mikor megláttam őket,a férjem még engem alázott meg.Azonnal elküldtem.....Nem hagyott volna el,tudom,ahhoz igen szépen éltünk(látszólag ezek szerint).Azóta hallom innét-onnét,hogy évek óta mindig csalt valakivel.Volt egyszerre több nője is...Nekem meg hozta a virágot sűrűn,gyakran szexeltünk,stb.Semmi jele nem volt.Van egy kisbabánk is.Miért jó neki?Tönkretette az életünket.Így telt el 15év.
2010. jún. 14. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Amiért sok nőnek is jó megcsalni a párját. Ez ma már nem a férfiak kiváltsága. Csak a nőknek megbocsájtják, a férfiaknak nem.
2010. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%
nana azért titeket sem kell félteni,azért mert megcsalt még lehet szeret sajnos van olyan,hogy valaki érzelmileg vonzódik valakihez de testileg már nem annyira.
2010. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

Ez túl általánosítás! A nőknek megbocsájtják? A nőket ítélik el mai napig a legjobban, ha félrelépnek. És az is túlságosan általánosítás, hogy a férfiak mindig megcsalják a párjukat.

Nagyon sajnálom, hogy neked ilyen szomorúan alakult a párkapcsolatod, de hidd el, találsz olyan férfit, aki ezerszer jobban megbecsül és soha, még csak eszébe sem jut félrelépni!

2010. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sajnálom, ami történt veled.

Remélem, elkerülnek a "jóindulatú" válaszolók, akik ilyenkor mindig tudni vélik, hogy nyilván csakis a nő lehet az ok, mert ugye bizonyára nem elég kívánatos, nem elég alázatos... Ha bárki ilyennel jönne, meg se hallgasd!!! Sajnos a párod gerinctelen, hogy így kijátszott a hátad mögött. Veled elhitette, hogy minden milyen csodálatos, miközben hajkurászta a nőket. Az meg, hogy egyszerre több nője is volt, egyértelmű bizonyítéka annak, hogy csakis a farkincája vezérelte. Esetleg bejátszik a kapuzárási pánik is... jellemtelen figura, jól tetted, hgy megszabadultál tőle!!!

2010. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

Ne általánosíts, hanem gondolkozz el a hibáidon, mert ez a megcsalás forrása. Persze hibája mindkét félnek van.


PEACE ALL!!!

2010. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%

a nők is elég gyakran megcsalják a párjukat.

egyébként meg azt kell eldönteni, hogy neked mi a fontosabb.

ha tudsz viszonyítani, akkor akár ez is beleférhet.

valamennyire biztos fontos voltál neki, ha ennyire igyekezett tartani a látszatot.

az én apám spec. nem finomkodott ennyire. bejelentette, hogy van 1 19 éves nője, és akkor ő most csomagolna. anyám meg majdnem beleőrült...


szóval tanulj meg viszonyítani...

2010. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan, ezt én sem értem! Amíg "boldog" házasságban éltem, nem is gondoltam, hogy ennyi szemét pasi van. Aztán nálunk is kibujt a szög a zsákból, 14 év után. Pedig szentül hittem, bíztam benne, tűzbe tettem volna érte a kezem, hogy ő soha nem csalna meg engem.

Megcsalt, becsapott, megalázott, csúnyán...

Soha többé nem tudok már bízni bennük. Ezzel nem vagyok egyedül, nem véletlenül van annyi 40-es magányos nő. Inkább egyedül, mint még egyszer bedőljek ilyen sz@rházinak, akinek fontosabb egy 20 éves lotyó, mint a gyerekei, és a hűséges felesége, a családja aki mindenben kitartott mellette. Kívánom az ilyeneknek, hogy éljék át ezt a megaláztatást, úgy ahogy mi.

2010. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon sajnálom, ami történt veled.

Remélem, elkerülnek a "jóindulatú" válaszolók, akik ilyenkor mindig tudni vélik, hogy nyilván csakis a nő lehet az ok, mert ugye bizonyára nem elég kívánatos, nem elég alázatos... Ha bárki ilyennel jönne, meg se hallgasd!!! Sajnos a párod gerinctelen, hogy így kijátszott a hátad mögött. Veled elhitette, hogy minden milyen csodálatos, miközben hajkurászta a nőket. Az meg, hogy egyszerre több nője is volt, egyértelmű bizonyítéka annak, hogy csakis a farkincája vezérelte. Esetleg bejátszik a kapuzárási pánik is... jellemtelen figura, jól tetted, hgy megszabadultál tőle!!!

2010. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyszerűen vannak emberek, akik hűségesek, és vannak, akik bár minden rendben van a családjukkal, mégis megcsalják a párjukat.

Pl a főnököm is egy ilyen férfi. Soha nem hagyná el a feleségét, mindig el is mondja, h gyönyörű, szereti, van egy kisfiuk, őt is imádja. Mégis kellenek neki a kalandok. Igaz, nem fűvel-fával, de akkor is félre-félrelép.

Őt is így képzelem el...sok szex otthon, virág, ajándékok, szerencsétlen asszony biztos egy pillanatra sem gondolja, hogy folyamatosan felszarvazzák :(

2010. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
hogy miért csalt meg azt csak te tudhatod. vagy eleve nem monogám típus, vagy pedig nem voltál neki elég, valamit nem adtál meg neki és azt másban/másokban találta meg. sokszor az emberek vakságban élnek mert az kényelmesebb mint szembenézni az igazsággal.
2010. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!