Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért jó a férfiaknak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a férfiaknak mindig megcsalni a társukat?

Figyelt kérdés
Azt hittem egy álom a házasságom.Annyi szeretetet kaptam a férjemtől.Naponta megölelt,a kedvembe járt mindig.Most pedig lebukott egy nála 20évvel fiatalabb lánnyal.És mikor megláttam őket,a férjem még engem alázott meg.Azonnal elküldtem.....Nem hagyott volna el,tudom,ahhoz igen szépen éltünk(látszólag ezek szerint).Azóta hallom innét-onnét,hogy évek óta mindig csalt valakivel.Volt egyszerre több nője is...Nekem meg hozta a virágot sűrűn,gyakran szexeltünk,stb.Semmi jele nem volt.Van egy kisbabánk is.Miért jó neki?Tönkretette az életünket.Így telt el 15év.
2010. jún. 14. 16:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%

Már előre várom az ilyen válaszokat: "Nem kapta meg otthon amit akart!-Változatosságra vágyott!-Nem törődsz magaddal annyit, nem talált vonzónak!- Kell egy kis kikapcsolódás a férfiaknak!"----undorító kifogások.

De az én exemet senki nem tudja felülmúlni, a következő volt a magyarázata a félrelépésére: Azt akartam, hogy felfigyelj rám! Felfigyeltem...elváltam tőle!:)

2010. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt írta, hogy a nőknek mindig megbocsátanak, az szerintem nem ebben a világban él. Ugyanis a nők azok, akiket rendszeresen lequrváznak, bármit csinálnak, akkor ha ő, aki megcsal,ha ő az, akivel csalnak, ha nem dolgozik, mert otthon van a gyerekkel, ha kevesebbet keres, mint a férje, stb. (mindegyikre hallottam nem egy példát). Ha a nő a megcsalt, akkor is őt hibáztatják általában, hogy nem volt elég alázatos, nem vetette alá magát eléggé a férje akaratának, "nem adott meg neki mindent" (mintha a félreqró hímrin.gyó mindent megadott volna a feleségének...). A férfiakat meg szinte mindig, kivétel nélkül felmentik, sajnálják, akkor is ha egész családot tett tönkre. És azért akárki csal akárkit, ne feledjük, hogy általában a nő az, aki ott marad a gyerekkel és a felelősséggel, a férfi meg éli világát, mint egy tizenéves.


Kérdező: tudom, hogy egy világ dőlt össze benned, és azt is megértem, ha soha nem fogsz tudni ezután bízni senkiben. De hidd el, vannak rendes férfiak, akik nem ilyenek. Gondolkozz el, hol volt az a pont, amikor gyanakodnod kellett/lehetett volna, hogy a következő kapcsolatodban ne kövesd el ugyanazt a hibát. Hogy miért jó a megcsalás egyes férfiaknak? Mert primitív ösztönlények, akik csak saját magukkal foglalkoznak. Igen, nők között is van ilyen, de nagyságrendekkel kevesebb - legalábbis felnőttkorban, házasságban. Diákszerelmeket, fiatalkori "járás"-okat itt nem érdemes egy kalap alá venni, akkor még a legtöbb ember próbálkozik.

2010. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én már valahogy megszoktam azt, hogy ez az oldal a vesztes, soviniszta, 40-es nők gyűjtő helye.... Akik szerint, egy kapcsolat csakis a FÉRFI miatt mehet tönkre (még akkor is, ha a nő csalja meg a FÉRFIT, mondván: "biztosan nem adott meg neki mindent")...
2010. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kettőnkön múlt,tényleg.És ezt az esetet megbocsájtottam volna.Hanem a férjem megalázott a kislány előtt,pedig kulturáltan viseltem a helyzetet.

De ő már akkor félrelépett amikor még szinte a mézesheteket éltük.Most tudok meg mindent....

2010. jún. 14. 17:24
 15/26 anonim ***** válasza:
62%

Inkább olyan nők "gyűjtő helye" aki nem tűri a te, és hozzád hasonló f@szfejek szemétségeit, inkább kidobja a lotyójával együtt. Mi is tudunk masztizni, sőt még élvezzük is! Inkább mint egy féreg!

Csajok, figyeltétek, hogy előkerültek rögtön a pasik? Ahogy az önérzetükbe meglettek sértve?

2010. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
"Mi is tudunk masztizni, sőt még élvezzük is!" -> Megleptél, ezt végképp nem vártam tőled :D.....
2010. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%

Azért bírom ezeket az általánosításokat, hogy a nőket lekur-vázzák, a férfiakat felmentik, vagy fordítva. Ennyire beszükült egyesek tudata, hogy nem veszitek észre mennyire sokféle a világ? Pl. annak hogy ku-rva az a nő, aki megcsalja a férjét, pontos megfelelője az amikor szemétnek vagy érzéketlen csalónak nevezik a férfit, ha megcsalja a feleségét. Én azt mondom mindkettő ugyanúgy felháborító, még az sem mentség, ha a házastárs valamit nem adott meg, mert akkor is egyenesnek kellett volna lenni, megmondani mi a helyzet, elválni vagy nyitott kapcsolat megbeszélve, ezek mind korrektebb megoldások, mint sunyítani.


Amúgy a kérdező egy helyen azért hibázott, és az nem az hogy valamit nem adott volna meg, hanem ott hogy annyira vak volt, hogy 15 év alatt nem vette észre mi a helyzet. Ez túlzott szentimentalizmusra utal, a sok-sok virág elvakította.

2010. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem a virág vakított el,hanem az,hogy napközben ölelgetett,szeretett.Aznap is így volt.Mint addig mindig.Te gyanakodtál volna napi szinten szexelve?Nem tudom hogyan bízzak majd ezek után.....
2010. jún. 14. 21:06
 19/26 anonim ***** válasza:
42%

Igazuk van, mindig minden a férfi hibája itt. Bár szerintem ez inkább azért van, mert ide többségében GYES-en lévő megcsalt anyukák írogatnak vagy simán GYES-es nők válaszolnak, ezért nagyobb itt a nők száma. Másik topic tele van hapsival. Minden esetre ugyanúgy a nők is megcsalják a párjukat és arányaiban ezerszer jobban járnak a nők egy válással mint egy férfi. Persze kivétel mindig van, de az ebben az esetben is a szabályt erősíti.

A te esetedben a férj volt a bűnösebb, el kellett volna mondani a problémáit, viszpnt mindig kettőn áll a vásár. Az más kérdés, hogy ki bűne nagyobb, ebben az esetben a férjedé.

Kitartást kívánok neked! 21/N

2010. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Fel kellene nyitni a szemét minden Nőnek, hogy ennyit várhat a pasiktól - ne legyenek senkinek illúziói.


Korrektebbek lennének a viszonyok, ha nem lebegnénk romantikusan.


Erre készülni illene és nem meglepődni.


Családalapításnál kalkulálni kell ezzel a hibával.


Az a baleset kivédhetőbb, amire készülünk.

2010. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!