Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elnel e egyutt a ferjeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnel e egyutt a ferjeddel egy 4 eves gyerek miatt teljes elhidegulten?

Figyelt kérdés
A lenyeg, ez mar soha nem.lesz jo.Utaljuk egymast.Viszont a fiamnak felek hogy trauma lesz...meg neveloapa?Szoval nem.tudom mi legyen
2018. máj. 18. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Van az a helyzet, amikor jobb egyedül.
2018. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jobb egyedul.De felek serulni fog a fiam.
2018. máj. 18. 22:39
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos egy olyan kapcsolatban is sérül, amiben a szülők utalják egymást.. A gyermekek mindent megéreznek..
2018. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Vallas

Se neked n jo,a fiadnak meg plane nem...

2018. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
#4 Meneküljön a vallásba? Járjon templomba vagy mire gondolsz? Az mire lenne megoldás? :D
2018. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

En igy eltem le az eletem. 15 evvel ezelott a ferjem elkovetett valamit, es azota kulon szobaban elunk. En eloszor el akartam valni, de a korulmenyek ugy alakultak, hogy nem volt lehetosegem elhagyni, es edesanyam is keresztbe tett nekem, igy maradnom kellett. Sokaig ugy ereztem, hogy az egesz eletem elcseszodik, de mar igy utolag nem latom ilyen borusan. Ha ranezek a gyerekemre, aki egy ep csaladban nott fel, es imadja a szuleit, az nagyon sok dologert karpotol. Persze hianyzik egy tars, a szerelem, meg a boldogsag, de most ugy gondolom mar, hogy ha ujra szingli lettem volna, akkor sem talaltam volna uj part magamnak, hanem egyedul, dupla nehezseggel kuzdottem volna vegig ezt a 15 evet.

Ebben szerintem nem lehet tanacsot adni, neked kell erezned ezt.

2018. máj. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Én pont 4 éves gyerekkel váltam el. Azóta mindketten új házasságban élünk, boldogan. A lányom 12 éves, boldog, kiegyensúlyozott, családban nőtt fel, és mindkét szülője jól működő kapcsolatban él.


A szüleimnek rossz volt a házassága, kb. az első 12-15 évben működött, aztán még lehúztak egymás mellett 25 évet, apukám alkoholista lett, anyukám depressziós. Én mindig tudta, hogy nem akarok így élni.

2018. máj. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszed azt, hogy a gyereknek jobb olyan családban felnőni, ahol a szülők utálják egymást? Sose értettem ezt a “teljes családban nő fel” kamudumát, lehet teljes a család, de ha nem boldog, akkor egy kalap szart nem ér. Szüleim végigveszekedtek 10 évet, már én könyörögtem, hogy váljanak el. El is váltak, most mindketten boldogok külön és végre harmonikusan, nyugalomban lehet élni. Egy 4 éves gyerek semmit nem ért a válásból, egyszerűen úgy tálaljátok neki, mintha mi sem történt volna, ne csináljatok belőle nagy ügyet, mert ő pont annyit érzékel csak ebből, amennyit ti engedtek neki. Neki így az lesz a legtermészetesebb, hogy külön vannak a szülők.
2018. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy összegezve, pont egy szar családban sérül a gyerek, nem a válás miatt.
2018. máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolso 4 eves gyerek nem erzekel semmit??Jezus hat minden este rajtam keresi az apjat.Ha egy este nincs otthon mar remeg es kerdezgeti.Erre hozzak neki ide egy masik pasit?De kozben 5 eve nincs szexualis eletem.Es igen, nem tudok donteni, mert a gyerek lelke is fontos meg az enyem is.Evek ota donteskeptelen vagyok es ebbe belehalok.Felek attol is hogy nehezen talalok majd neki neveloapat.
2018. máj. 19. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!