Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik nagyon sok ev (20-40)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nagyon sok ev (20-40) hazassag utan valtak el, miert tettek?

Figyelt kérdés
Mindig meglepodom ezeken az eseteken. Csak ugy kivancsi lennek az okra, mert most valik egy ismerosom majdnem 40 ev hazassag utan, de persze nem akarom megbantani es erdeklodni az okrol.
2010. jún. 15. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 25év után repülnek ki a gyerekek. A szülőknek újra meg kell ismerni egymást újra csak egymásra vannak utalva és elsősorban párrá vállnak ismét nem szülővé.nem mindenki talál vissza a párjához a mindennapi rutin után:(
2010. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ott van a kapuzárási pánik is.Én nem csak férfiaknál,de nőknél is láttam ilyet,hogy mindent odadobnak egy új kapcsolatért,aztán nem egész 1 év múlva visszasírják a régi életüket.
2010. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg már nem akarják egymás rigolyát elviselni. De van,hogy az ital váltja ki ezeket a dolgokat.
2010. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Anyuék 22 év után váltak el mert ráébredt arra h még mindig a gyerekori szerelmét szereti. Ehhez persze apám is kellett nagyon elhidegültek egymástól, apu már nem törődött velünk.

Most anyu együtt van azzal a férfivel akivel akart lenni, és boldog, velünk meg nagyon rendes a nevelőapánk, télleg apánk helyett apánk

2010. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek a gyerekek, és már nem volt ami összetartsa őket... utána újra is házasodtak.
2010. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 20 év házasság után váltak el. Sok oka volt. Egyrészt a nagyszüleim is vastagon benne voltak, mert utálták apukámat (szerintem ok nékül, sőt, anyukám szerint is ok nélkül), a másik meg az, hogy a vitás helyzeteket mindketten elég rosszul kezelték. Ezek után már az sem volt csoda, hogy apukámnál bejött a képbe egy másik nő. De érdekes módon nem haragban váltak el, és a mai napig jóban vannak.
2010. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én szüleim azért most válnak el mert eddig nem tudták megoldani pénzügyileg meg sehogymeg azt hitták így jobb nekünk ami nem igaz. Dew sok éve tudják hogy nem szeretik egymást. Csak mostmár annyira nem bírják elviselni hogy már a pénz sem számít. Kb 30 éve vannak együtt.
2010. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. ezt elmeséled kicsit bővebben ? fiatalabb vagyok ,de hasonlo cipőben járok
2016. márc. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!