Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért érzem azt sokszor, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt sokszor, hogy jobb lett volna inkább elviselni párpofont, mintsább elválniés anyagi gondokkal kuzdeni?

Figyelt kérdés

Több eves vivódas utan pontot tettem abántalmazó férjemmelvaló kapcsolatra, egy helyzetre, amiböl ures kezzel tavoztam mert mindenfele papirt alairatott velem , most erre több mint 5 ev távlatából nem akarok kitérni .

Megromlott mentális egegzseggel kerultem ki onnan , ami lehetetlenne tette sokszor az érvényesulesem, plusz h a kiskorúgyerekem miatt sem volt könnyu a helyzetem

Sokszor gondolkodtam azon , ez a stressz , amit csekkek miatt átelek , egyenértéku azzal a stresszel amit az agressziò miatt éltem meg , ugyanúgy rombol mentálisan, a bizonytalanság .

Ti hogyan látjátok?



2018. jún. 11. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy látom, a saját válásommal a hátam mögött, két kiskorú gyerekkel, hogy teljesen életképtelen vagy...

5 év rengeteg idő! Ennyi idő alatt régen talpra kellett volna állnod, és egyenesbe jönni.

Kapsz gyerektartást, családi adókedvezményt, csp-t, és remélhetőleg ott a fizetésed. Ha ennyiből nem tudsz kijönni, akkor úgy is xarban lennétek anyagilag, ha együtt maradsz a pasiddal, ÉS még rendszeresen el is ver.

De ha ennyire a pénz az egyedüli fontos dolog, és se a saját, se a gyereked testi-lelki egészsége nem érdekel, akkor állj ki a sarokra, aztán keress jól! Annyi a különbség, hogy nem egy kant viselsz el magadon a pénzért, hanem többet, és extra felárat számolhatsz fel, ha a pofozkodásra gerjed.

2018. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De azt ugye tudod, hogy nem "pár pofonról" van szó? Hanem a gyermeked egészséges testi, lelki fejlődéséről. Milyen példát látott a gyerek? Neki is olyan kapcsolatot kívánsz, mint amilyen a tiéd volt? Előbb-utóbb a gyerek is kapott volna a pofonokból. Ezt akarod? Biztosan nehéz a helyzeted, de azon gondolkodj, hogyan tudsz talpraállni. Kevés a pénzed. Nézd meg, hogyan tudod növelni a bevételed! Emellett 2-3 hónapig írd a kiadásaidat. Mindent. Utána nézd meg, melyek voltak, amik nem lettek volna feltétlenül szükségesek, illetve miből lehetne lefaragni. Mennyire èltek energiatakarèkosan? Lehet, hogy ha jobba odafigyelnétek a fogyasztásra, nem kapnál olyan horror csekkeket.
2018. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h visszavágyom isten örizz , csak filózok , h melyik stressz a rosszabb ?
2018. jún. 11. 08:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A bántalmazás. Az anyagi helyzeteden tudsz javítani. A bántalmazò embert nem tudod megváltoztatni.
2018. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3:

Két lehetőség van, de ezt írtam is.

1. Az exednek van rendes fizetése, keresel te is, kapsz gyt-t, adókedvezményt, és így csak kicsivel nehezebb anyagilag. Abban az esetben, ha lesz új párod, még jobb helyzetben is vagy anyagilag. ÉS nem ver titeket senki.

2. Az exednek sincs normális munkája, nem, vagy alig kapsz valamit a gyerek után. Ebben az esetben pont ilyen csóróság lenne, ha vele maradtál volna, plusz még mindennapos lenne a verés is. Aztán ki tudja...

Volt osztálytársam késsel kergette az apja, mikor 10 éves volt. Van az a pénz?

2018. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legálabb mér igy tisztán látni miért maradnak sokan gyerekkel is ilyen emberrel. Nem baj h szarrá ver,az se ha mér a gyereket is üti,mer van lové. Nagy ez a gáz. Komolyan ennyire kell az pár forint h ilyenbe vágysz vissza.
2018. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vágyok vissza . Nem erröl van szó. A gyereket sose bantotta anno , de persze sor kerult volna rá.

Azonban a törveny biztositja neki igyis a kapcsolattartast a gyerekkel , tehat a gyerek teoretikusan sehogysincs jó helyzetben , valas utan se lehet vedeni annyira.

De nincs az a lóvé

2018. jún. 11. 10:41
 8/11 anonim ***** válasza:
De meg lehet védeni..
2018. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is -igaz "csak" - verbális bántalmazó kapcsolatból léptem ki 2 gyerekkel. A csekkek miatti stresszr inkabb elviselem mint a bantalmazast ami a gyerekeket is tonkretette.
2018. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
milyen munkákat végzel, mióta dolgoznod kell?
2018. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!