Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne értelme újrakezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk párommal, mert már nem voltam boldog. Sokáig húztam a dolgot és nem voltam teljesen biztos abban hogy szakítsunk e. Főleg külső hatás miatt döntöttem a szakítás mellett.


De amióta nem vagyunk együtt hiányzik. Minden nap eszembe jut és szeretném ha velem lenne. Nagyon megbántam a döntésemet. Szerintetek van esély arra hogy megpróbáljuk mégegyszer? Vagy már nem lenne ugyan olyan?


2017. ápr. 1. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nem voltál boldog, mit nem kaptál meg, vagy mire vágytál?


Továbbá, ha újrakezdenéd, akkor megkapnád-e azt, amit akkor nem.


Nem az a kérdés, hogy van-e értelme újrakezdeni, hanem hogy megváltozna-e az, ami miatt szakítottatok. Tehát nem úgy kezdünk újra, hogy na majd lesz valahogy, hanem az első naptól kezdve máshogy kell létezni a kapcsolatban, máskülönben idővel megint előjön a probléma, és megint szakítás lesz a vége.

2017. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2 és fél évig voltunk együtt, és a vége felé egy kicsit úgy éreztem hogy korlátoz. Például ha barátnőimmel el akartam menni moziba vagy csak szórakozni akkor mindig olyan rossz érzést keltett bennem hogy egyedül hagyom. Elengedett, de nem tudtam olyan jól érezni magam.


Meg már egy kicsit unalmas volt a dolog. Elkényelmesedtünk egymás mellett. Néha kidobott időnek éreztem az együtt töltött időt, mert nem történt semmi, csak ültünk egymás mellett.

2017. ápr. 1. 23:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is az a kérdés hogy értelme lenne e, hanem hogy esély van e az újrakezdésre? Tudom hogy én vetettem véget az egésznek, de hibáztam azt hiszem
2017. ápr. 1. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy mennyi esélyed van az exednél, ezt csak ő tudja, hogy mennyi az esélye ennek.


Ő hogy viselte? Van azóta valakije? És a szakítás előtt volt szó arról, hogy te úgy érzed korlátoz téged, vagy csak felálltál az asztaltól? Tehát adtál neki esélyt, hogy megváltozzon a dolog?

2017. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

van azóta valakije, de nagyon úgy tűnik hogy csak gyorsan kellett neki valaki felejteni.

Beszéltünk már a dologról. És ő próbálkozott is, csak nem igazán sikerült.

És eléggé megviselte. nem is beszéltünk azóta.

2017. ápr. 1. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján azt mondanám hogy nem lenne értelme , én is voltam hasonló helyzetben , szakítottunk kibékültünk majd újabb szakítás aztan ismét békülés ... ( mindig ugyan azok a viták , gondok ) így ment egy darabig míg rá nem jöttem hogy ennél jobbat érdemlek ( pedig sokáig azt hittem nem lesz jobb )és le tudtam zárni a dolgot ... Most már boldog párkapcsolatban élek , és ha eszembe jut az exem , csak fogom a fejem milyen ostoba voltam akkor ! :)
2017. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék veled ujra össze, sem senkivel... nem vagyok senki kutyája, hogyha ökelme ugy dönt, hogy folytassuk, akkor ugorjak. A-a, ez a hajo neked is elúszott, szerintem.
2017. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Talán igazad van. Hogy őszinte legyek eddig én is így voltam vele. Mert ha egyszer nem ment akkor most sem fog. Vagy ha engem dobtak el, nem vagyok egy rongy hogy szórakozzanak velem.


De ezt talán tényleg elrontottam.

Arra gondoltam beszélnem kéne vele, és ha boldog akkor nem akarok belerondítani ebbe.

2017. ápr. 17. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!