Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogyan mondanátok el egy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok el egy 5 és egy 11 éves kislánynak, hogy az apukájuknak új barátnője van és minél kevésbé legyen ez negatív hatással rájuk?

Figyelt kérdés
Az ex már az új nőnél lakik egy ideje és most látta elérkezettnek az időt,hogy bemutassa a gyerekeknek.Hogyan mondjam el?
2018. aug. 7. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ezt rábíztam az exemre.

Arra kértem csak, hogy a komolyra fordult kapcsolatát mutassa be, tehát ne egy 1-2hetes járogatást.

Ezt be is tartotta, a lányaink kedvelik az új párját, a nő is őket, én csak láttam egyszer.

Emellett nekem is van kapcsolatom, együtt is élünk, őt is szeretik.

2018. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon berzenkedtem ettől, mert utáltam, hogy együtt van a gyerekem a nővel de hát muszáj...

Mosolyogtam, jó szórakozást kívántam és elmentek Veresegyházra a medveotthonba, meg kajálni. Szar nekem most is ez, bár nekem is van már párom és hozzá is ragaszkodik és nem az exem miatt vagyok féltékeny, hanem hogy más ölelgeti a gyerekemet...

2018. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!