Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azok a nők, akik 2 kisgyerekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik 2 kisgyerekkel úgy döntöttek lépnek és otthagyják a férjüket mi volt az indok?

Figyelt kérdés
Sok apró problémám van a férjemmel, már beszéltem is Vele (milliószor) és semmi se változik. Már a válás is eszembe jutott, nem tudom mi lenne a helyes döntés. Nem nagy dolgok, de már nagyon sok....
2018. okt. 13. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ingyen házicselédnek nézett és egy nagy felnőtt gyerek volt, egy harmadik gyerek. Kiveszett a romantika, nem tett bele semmit, sorozatosan pl. elfelejtette a szülinapomat, ilyesmik. Mikor olyan, mintha már nem is a barátoddal élnél, hanem valami hatodik szomszéddal..Mikor ráncigáltam volna terápiára csak pillogott, hogy minek, hát semmi gond nincs itt. Neki. De nekem ez kevés volt.
2018. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Folyton csajozott, hazudott, nem dolgozott éveken át, le se sz..t minket. Elég indok?

Túl sokat vártam hogy változik, hiba volt.

2018. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mármint: élsz a férjeddel, aki a szerelmed, az az ideális. Aztán van, aki arra panaszkodik, hogy mintha nem a párjával élne, hanem a barátjával. Na, nálunk már ezt sem lehetett mondani, mert a barátaim felköszöntöttek szülinapomon, ha beteg voltam, segítettek, ő nem..
2018. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanaz van velünk amit az első leírt. Még nem jutottunk el a “hatodik szomszédig”, de sajnos alakul. Nem tudom, hogy mit tehetnék. A kicsi még csak pár hetes, szóval egyedül még nem boldogulnék, ahhoz vissza kell mennem dolgozni, de nagyon szeretném, ha változnának a dolgok. Ti mindent megtettetek, hogy helyre hozzátok? Miután léptetek mit szólt a férjetek?
2018. okt. 13. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én tovább vártam, mikor három és fél éves lett a kisebb, és visszamentem dolgozni, és már fél éve dolgoztam, (biztosra akartam menni) addig voltunk két szakembernél, kapott tanácsokat, de szerinte mindenki hülye, vele semmi gond nincs.

Én akkor már eldöntöttem, hgoy lépek, de nem léptem, míg biztossá nem vált a megélhetésem. A fizumból tettem félre minden hónapban, hogy majd el tudjunk költözni.

Addig, míg gyesen voltam, nem léptem, nem akartam a gyerekeket kitenni a létbizonytalanságnak.

2018. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt szólta, hogy átment feketébe, hogy ne tudják vonni a gyerektartást..

Ezt szólta..

:-(((

2018. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2#-es vagyok. 4 éve hogy leléptem, azóta se birta megemészteni es sértődött. Mindent elajándekozott, hogy ne lehessen vegrehajtani a gyt-t.... Nem engem szivat sajnos, hanem a gyerekeit, akik kellokepp elfordultak mar tőle.
2018. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Na, látod, mind a kettő a gyerektartással szivat vissza, készülj fel, ezért fontos, hogy anyagilag te magad egyedül biztonságos helyzetet tudj teremteni a gyerekeknek.

Ha kell, előbb menj vissza dolgozni, add bölcsibe a babát, hogy tudj gyűjteni tartalékot, ez nagyon fontos.

2018. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%

Ez a személyes véleményem, de szerintem ha nincs fizikai erőszak, és otthon van az az ellátás, hogy van villany, melegvíz, fűtés, étel, akkor ilyen pici gyerekekkel csak akkor szabad elmenni, ha rokonhoz, szülőhöz tud menni az ember, ahol biztos, hogy meglesz a gyerekeknek mindenük, vagy akkor, ha már a nő maga meg tudja ezeket teremteni. Egyébként pedig szerintem tűrni kell, ha nincs fizikai erőszak, anyagi elhanyagoltság. A gyerekek létbiztonságát nem szabad kitenni a miatt, hogy az ember érzelmileg nem annyira érzi jól magát egy kapccsolatban.

De ha tudsz menni szüleidhez, ilyesmi, akkor persze nem kérdés.


Nézd, azóta én nem bántam meg, még komoly kapcsolatot nem alakítottam ki, mert most a munkámra és a gyerekekre figyelek, és vannak jelentkezők, meg kell fontolni a választást, de ha el is válsz, lesz másik kapcsoloatod.

Viszont a férjem jó apa volt, a gyerekekben okozott törést ez az egész, miattuk viszont gondold át a dolgot.

Mi nem ordítoztunk otthon, meg ilyenek, én elfolytottam ezt, nem akartam, hogy a gyerekek ezt lássák, ezért viszont ők azt élték át, hogy valamiért egyszercsak elhagytuk apát, és az egyikük egy ideig nem beszélt utána, de mindkettőt elvittem pszichológushoz, szinte azonnal, hogy segítsen a feldolgozásban, és ez sem volt két foirnt. Mai napig hiányolják az apjukat, nem akartam bekavarni nekik még egy kapcsoalttal is, inkább most csak mi így hárman vagyunk, épp elég trauma volt nekik a válás maga.

2018. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt az indok, hogy "élni akarok". A nő fogta magát, majd amíg távol voltam megcsalt egy (mit ad isten) full gazdag csávóval. Ezután eladatta a házunkat, a pénz felét pedig elvitte. A gyerekek nálam akartak maradni, így maradtak. Én épp ezért nem osztom az előttem elhangzott véleményeket. Igenis odafigyeltem a romantikára, szívem-lelkem beletettem a családba. Én inkább azt látom, hogy ez a válás-hülyeség már akkora trenddé vált, hogy mindenféle pitiáner dologért elválnak emberek. Minek szivassam magam a családdal ha lehetek gazdag és gondtalan is? A kisebbik gyerekkel azóta is járunk pszichiáterhez. Innentől kezdve akik az "unalom" bármilyen formája miatt előrébb helyezik magukat a gyereknél, azok a szememben megbuktak, mint szülők.
2018. okt. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!