Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő után "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "illik" válni, ha új párom van?

Figyelt kérdés
A még feleségemmel 2 közös gyermekünk van. Tavaly nyáron költöztem össze az új párommal, akivel a 2 gyermeket 1 évig mi neveltük, mert az anyjuknak így könnyebb volt. 1 év után az anyjuk rájött, hogy nem jó ez így és most vele élnek (persze ennek én nem örülök, de a gyerekeknek szüksège van anyára). Az új párommal vállaltunk közös gyermeket is, aki már 2 hónapos. A páromat zavarja, hogy nem is foglalkoztam eddig a válással. Szerintem bizonyítottam, hogy ő kell nekem. Ez a nőknek miért olyan fontos? Az exem semmit nem jelent nekem, nem akarok tőle már semmit. A párom szerint gáz, hogy papíron én mással vagyok. Szerintetek ennyit számít a papír?
2018. nov. 2. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg elég gáz. Normáliséknál ez úgy van, hogy elválnak, utána keresnek új kapcsolatot.

De most nem ez a lényeg. Már rég el kellett volna intéznetek a válást. Jogilag is érhet téged hátrány, ha pl a feleséged adósságot csinál. Meg hogy néz az ki,hogy az új párodtól van egy gyereked, közben meg hivatalosan másnak a férje vagy?

2018. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nekem is számítana. Most, hogy van közös gyerek illene elválnod, szerintem is.
2018. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Gáz!


Én előbb elváltam az exfeleségemtől, és azután kezdtem új életet egyedül. Aztán vagy lesz valakim vagy nem. De így a korrekt!

2018. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem bizonyítottam, hogy ő kell nekem."


apuci, te csak csinaltal a nodnek egy gyereket.


ez semmi.

2018. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem még előtte illik válni. Ez így nagyon gáz.
2018. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Ezt úgy illik, hogy előbb elválsz, és aztán kezdesz el mással ismerkedni. Az lesz szép jogi katyvasz, ha a feleséged is vállal gyereket a következő pasitól. Jobb lenne lepapírozni, hogy nem vagytok már egy pár.
2018. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

De miért nem akarsz elvàlni? Engem zavarna.

Azt ugye tudod, hogy ha az exed is összehoz egy gyereket mással, akkor a törvény szerint te leszel beírva apànak?

2018. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Az az új nő is furcsa. Gyereket csináltat magának egy még házas férfitól. Akinek meg a házasság csak egy papír, az minek házasodik?
2018. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
A Kérdező majd fizetheti a gyt-t ha az ex terhes lenne egy pasitól :-) Egy ilyen per több év...mire kimondják a gyerek lekerül a nevedről
2018. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez elég cinkes, igen. Gáz.


Mondjuk én gyereket sem szültem volna neked, míg nem rendezed el a válást.


Azt is csodálom, hogy te ilyen kis kényelmesen el vagy válás nélkül is, miközben már új gyerek van új nőtől.. De minek felelősséget elvárni vagy bármit egy átag férfitől. Azt kérdez, gáz-e..


Hallod, nem, nem gáz. Minek elválni ha már nem csak külön vagytok, hanem új pulya is van egy harmadiktól? A barátoknak, rokonoknak sem gáz elmondani, hogy nem, ti nem vagytok házasok, neked igazából van már feleséged, de minek elválni?


Érzed már, mennyire vagy röhejes, vagy még mindig kérdés benned, mennyire szánalmas ez?...

2018. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!