Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő után "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "illik" válni, ha új párom van?

Figyelt kérdés
A még feleségemmel 2 közös gyermekünk van. Tavaly nyáron költöztem össze az új párommal, akivel a 2 gyermeket 1 évig mi neveltük, mert az anyjuknak így könnyebb volt. 1 év után az anyjuk rájött, hogy nem jó ez így és most vele élnek (persze ennek én nem örülök, de a gyerekeknek szüksège van anyára). Az új párommal vállaltunk közös gyermeket is, aki már 2 hónapos. A páromat zavarja, hogy nem is foglalkoztam eddig a válással. Szerintem bizonyítottam, hogy ő kell nekem. Ez a nőknek miért olyan fontos? Az exem semmit nem jelent nekem, nem akarok tőle már semmit. A párom szerint gáz, hogy papíron én mással vagyok. Szerintetek ennyit számít a papír?
2018. nov. 2. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

U.I: Egyébként meg #8-asnál a pont.


Nem akarom sokszor elhinni, hogy ezek valódi emberek, akikkel akár én is találkozom. Brrr...

2018. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy!! Ez kèrdès számodra?! Egyből illik válni,mert ezzel megalázod az új párod.Parod helyeben èn már règen kivágtalak volna.
2018. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Modern nyitott házasság receptje.
2018. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Te úgy érzed bizonyítottad, hogy az új párod kell de nem. Pont azzal bizonyítanád ha végre elválnál. Mert így gyakorlatilag Te házas vagy, csak épp nem vele. Kérdezed miért ennyire fontos a nőknek a papír. Ha neked nem fontos miért nem mondasz le róla az exeddel és ezzel bizonyítasz? Mert nem érted a nőket viszont neked esik nehezedre váltani. A párodnak van igaza.
2018. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!