Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyes apákat miért nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes apákat miért nem érdekli többé a gyerekük a válás után?

Figyelt kérdés

Tehát sem érzelmileg nem akarnak gondoskodni róluk,azaz nem keresik őket, nem akarnak közös programot, nem akarják látni, beszélni vele, és anyagilag sem tehát nem fizet gyerektartást stb.


Ennek az az oka hogy pl. a gyereküket is meggyűlölik a volt feleségük miatt?



2018. dec. 7. 21:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%
Ugy latom,ahol az apa meg vab vedve azt valaki nagyon le pontozza,nos! En ismerek tobb elvalt embert a koromben.Vannak jo es rossz apak.Es van ahol ,anyukq annyira nem dolgozza fel ,h apu el hagyta,h hiaba teper az apa a gyerekert ,ellene beszel.Szamkmra az az erthetetlen,ha en jo anya vagyok ,esa gyerekemnek jot akarok,akkor miert mondok rosszat a gyerekem apjarol aki mindent meg tesz a gyerekert,egyszeruen csak ki lepett egy hazzasagbol ami nem volt jo.Egy baratnom csinalja ezt,sajnos sokszor a fulem hallatara.A gyerek meg zavartan all,es akkor azt mondja ,jo akkor nem szeretem apat.Nekem ez gusztustalan.En annak orulnek,ha elvalnek,h a ferjem sokat torodik a gyerekkel ,nem ellene beszelni ,es a gyereket el szakitani tole.Le lephet pontozni,de sajnos gaz ,h van ilyen.
2018. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen az előtte sem igazán szerette a gyerekét...

Csak mondjuk úgy a társadalmi normáknak megfelelően csinált gyereket.

Én személy szerint kötődöm hozzájuk, szeretem őket, és amilyen gyakran csak tudom elhozom őket az anyjuktól.

2018. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert tahók. Mint sok szülő, akár válás nélkül, akár válással, sose nézik, mi lenne jó a gyereküknek, vagy azt, hogy esetleg valaha boldog lehessen az életben. Nagy köcsög az ember.
2018. dec. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

3 ilyen esetet is ismerek a környezetemből. A minimumra korlátozták az apa láthatását, a gyereket az apa ellen nevelték, válás/gyerektartás a lehető legkedvezőtlenebbül lett kihozva a férfi számára, mivel a gyerek érdeke.

Ha nem lenne pénzem, nem lenne időm és immáron a saját gyerekem szerint helyem az életében, akkor én ezt úgy fognám fel, hogy csak zavarnék és csak fizetném a gyt-t míg kell, aztán jó napot.

Nem, nem azt mondom, hogy rendben van, ha egy apa nem foglalkozik a gyerekével válás után, de sajnos sok esetben ennek jól érthető és nagyon szomorú okai vannak.

32/f

2018. dec. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Én azt latom hogy születéstől fogva nem alakul ki igazi kötődés Apa és gyerek között....(kicsi, nem tud vele mit kezdeni, fél az apa, stb..). Ahogy nő a gyerek se kerülnek közelebb egymáshoz. Minden anyukára marad, válás utan ha a nő lép, akkor a pasin úrrá lesz a sértettség, és ezt gyt nemfizetés és látogatásmegvonással intézi el. Lehet lepontozni, én ezeket látom az én ismerőseim körében. Egyszerűen nem tudjak elválasztani a két dolgot egymástól és bosszúból nem fizetnek meg nem viszik a gyereket.
2018. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
Utolso,beszeljel a nokrol ia akik bosszubol ,tiltjak a lathatast,meg ugy le huzzak az apat ,ahpgy nem szegyenlik.
2018. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

Nincs a környezetemben olyan nő aki tiltaná a gyereket az apjátol se olyan aki lehúzza kedves utolso! De ha lehúzás, akkor sokan élik meg igy, mert a realitasérzéküket elvesztették mennyibe kerül a gyerek. Az én exem is kifosztásnak éli meg hogy 30-30-at kértem gyerekekkel, de psche volt mert MINDEN szamlat gyűjtök mikor mennyit költök a gyerekre, tehát nem tudott volna és nem is hivatkozott arra hogy én a gyt-ből Bahamákra járok nyaralni meg múkörmöshöz :-) De nyilvan faj neki hogy fizetheti a per es ugyvedi koltsegeket - ja kérem igy jár az aki magátol nem kepes megegyezni mert úgy gondolja hogy a gyereket ingyen is fel lehet nevelni.

Mellesleg meg az se jott be neki hogy en tiltom tőle a gyerekeket, mert tonnányi bizonyítekot csatoltam be hogy pont ő az aki soha nem ér rá ha megkérjük, magyarul olyankor mindig visszadobta a labdat. Hat akkor a "lehuzas" erzeset is viselje az aki igy áll hozza!

2018. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Van olyan, amikor az anya családi háttere (szülei) olyan hangulatot gerjesztenek, főleg ha ott is laknak és olyan szinten az apa ellen nevelik a gyereket, hogy szerencsétlen férfi nem csoda, ha gyomorgörccsel lépi át a küszöböt.

Férjem húgának a párját nézték így ki a gyereke mellől, olyan fagyos volt a hangulat, amikor megjött, én se nagyon tudtam vele kommunikálni, pedig én sajnáltam őt is nagyon, mert a helyében én se bírtam volna velük tovább együttélni, de nem lehetett már úgy beszélgetni, mert megfagyott a levegő a szobában. Nem csoda, ha semmi kedve nem volt így látogatni a gyereket.Azt kiharcolta, amikor már nagyobb lett, hogy elvihesse magához, de ezek ritka alkalmak. Persze nyilván van olyan apa, aki megkönnyebbül, ha a gyerekkel nem kell már foglalkozni. Ha mi elválunk, a férjemmel abszolút felesben akarunk gondoskodni a gyerekünkről, mert mindketten imádjuk és mivel ő remek apa, a gyerek érdekei miatt is úgy érzem, sose tudnám őket egymástól elszakítani és nem is akarnám.

2018. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor itt meg senki nem latott meg nem hallott olyat,h a no ezert tiltotta a gyereket az apatol mert annak uj parja lett?! Erdekes....Batyam is igy van,gyerek ellene van halgolva,de 60.000 ft gyerrktartas az kell.De latni csak kethetente szombaton engedne par orat az anyuka,mert ha mas no kellett akkor meg kell erezteti a gyerekkel.Ott van a ferjem baratja,ott hagyta a hazat,autot,fizeti a gyerektartast,alberleti szobaban lakik.Anyuka elottem mondta nem egyszer a gyereknek,apa rossz el hagyott bennunket.Na jo itt a sok ketszinu liba ,ebredjen fel!! Sokan nem neznek magukba,csak a sertetseg hajtja oket,es a gyerek egy jo eszkoz ugyebar.
2018. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem hallottam még olyat aki tiltotta volna az apától -illetve az exem mondta néha hogy az exe nem engedi a gyerekeket, de mivel azóta lettek gyerekeink és azokkal se foglalkozik igy már tudom hogy ez csak kifogás volt - valójában ő nem akarta.

Ezek vannak körülöttem:


2 apuka lelépett egy nővel, mindkettő sok, magas gyt-t fizetett (120e ill 150 e Ft! pár éve!) + még külön is vásároltak, tartották a kapcsolatot a gyerekkel.

1 apukanak megszűnt a gyerekkel a kapcsolata, a gyerek nem akart menni, miután apuka szó szerint szinte bezárva tartotta őket es a saját cuccaikat sem engedte elhozni mikor megelégelték az aranykalitkat. A pasi kifosztásnak élte meg hogy a nő kérte a felét váláskor, de 15 évig keményen dolgozott a pasi cégében úgy hogy még a fizetése is a férj szamlajara ment és abból alig kapott.

Köv apuka: 1-1 hét felesben, senki nem fizet senkinek semmit de anyuka fizet tábortól kezdve suliig mindent.

En ezt látom magam körül!

2018. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!