Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő után szedtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szedtétek össze magatokat válás után?

Figyelt kérdés
Hány év után váltatok el?
2018. dec. 10. 22:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Mi volt a válás oka? (Megcsalás stb.)
2018. dec. 10. 22:01
 2/9 anonim ***** válasza:

8 ev egyutt, 5 ev hazassag.

Okok? Elhidegules, mast akartunk az eletben, megcsalas mindket fel reszerol.

Nekem kb 2 evbe telt osszeszedni magam minden teren.

2018. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 év házasság. 4-5 hónap letargia. Elhidegülés.
2018. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor kezdődtek a problémák?
2018. dec. 10. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor kezdodtek a problemak?

LOLOLOL

A masodik randin! Amikor megcsokolt es nem ereztem semmit, de jobb volt valakivel, mint allandoan egyedul.

2018. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 évből 6 évet éltünk házasságban.Onnantol, hogy eldöntöttem mindketten jobban járunk ha válunk, minthogy tovább ,, gyilkolnank" egymás idegeit kb 2 hét alatt rendbe jöttem.Megkonnyebbultem.Nalunk alkoholizmus és agresszív viselkedés vezetett a váláshoz.
2018. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16 év házasság után válás. Egy nős pasival volt viszonya.

2 év kellett hogy ne gondoljak rá indulattal.

Második házasság: 5 év, elhidegülés, szépen baráti módon váltunk, kb 2 hónap és túl voltam rajta.

2018. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18év kapcsolat, ebből 10év házasság. Kölcsönös megegyezés volt a válás, szex évekig nem volt, egymás mellett éltünk mint 2 ismerős.

Maga a válás nem viselt meg, inkább az hogy el kellett adni a házat amit 2 kézzel építettem és sokkal rosszabb anyagi körülmények között kell élnem, de ez csak átmeneti. Gyorsan találtam mást, de a kapcsolat igazából csak baráti, a szex egyáltalán nem hiányzik.

2018. dec. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2,5ev hazassag utan kezdett el csalni de a kozos sztorink brutto 12ev elotte. Ot siman elengedtem volna, de ezt a bazinagy bekat h egy kisgyerekkel mellettem es egy bebivel a pocakban hagyott el, marha nehezen sikerult lenyelni. Az anyai erzeseimbe taposott bele azzal h magunkra hagyott, h a szeretot valasztotta azok helyett akiknek a felnevelesere elmeletileg felkeszult. Hogy a szerelem fontosabb a vernel es nem utolsosorban bantott h h tudtam ot valasztani apaul az utodaimnak, miert nem lattam a jeleket stb.


Evek kellettek mig eltavolodtam tole erzelmileg mire mar nem akartam h reszese legyen a gyerekek boldog pillanatainak, hisz o ugysem erti, neki ugysem azt jelenti stb.


5eve valtunk, most mar csak egy ember a multambol, aki idegesit a dolgokhoz valo hozzaallasaval, aki meg mindig nem ugy old meg felnott problemakat mint a felnottek, aki jo h csak havonta vigyaz a gyerekekre kicsit, mert semmilyen kovetendo peldat nem tud mutatni.


Jott mas. Nagyon boldog csaladi eletet elunk, vele sosem lett volna ilyen, szoval jo h igy tortent minden de az elso ket ev kokemeny volt egyedul.

2018. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!