Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válásnál mennyire játszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásnál mennyire játszott közre Nálatok az, hogy megszűnt az intimitás a párotokkal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a testiség, más néven a szex eltűnése a kapcsolatotokból, mennyire volt hatással a válásotokra? Nemet és kort légyszi írjatok! Nemet mindenképpen, ha lehet! Előre is köszi!

2018. dec. 18. 16:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Lehet offolni! 🙂
2018. dec. 18. 17:33
 12/18 anonim ***** válasza:
15%
Kedves kérdező, itt az offod! 📴🤐
2018. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Akkor offolok kérdező. 😀

Igazat írt a 10-es válaszoló. A kapcsolat mélyítése valóban nagyobb részt a férfiakon múlik. Pár emberrel az én esetemben is így történt.

Csak a szex érdekelte őket, az sem sokáig. Természetesen ezt "elfelejtették" velem megosztani, inkább angolosan távoztak.

Visszatérés az előző halott kapcsolatukba, csak mert nem akartak annyi évet kidobni az ablakon. Ez pl. rendszeresen így történt.Igaz,utána kapálóztak nálam újra, de ennyire azért nem vagyok ostoba.

Vagy éppen találtak jobbat átmeneti időre.

Na ezek miatt kiábrándultam az egész kapcsolatosdiból mostanra. Inkább megtanultam egyedül boldogulni az életben.Nem mondom, hogy tökéletes állapot, de a nyugalom nagy kincs. Ezt már nem vagyok képes feladni senkiért sem. Pár éve így élek, de már mondogatom, hogy lehetne másképpen is. Nekem nem ment, eztután sem tartom valószínűnek, hogy menne.

2018. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

*nem mondogatom

Nézzétek el nekem, még új a telefonom. Nem szoktam még hozzá. 😀

2018. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

100%-ban közrejátszott, bár nálunk nem volt megcsalás. De intimitás sem.

37 évesen váltam el, mert már nem bírtam tovább, most 41 vagyok, és nő. Nekem is az a bajom, hogy szexre bármikor találnék partnert és hiányzik is a szex,de csak kapcsolatban. Normál és nem szex kapcsolatban. Mondjuk most pont nem ismerkedem, de amikor igen, akkor szerelmet keresek, nem kósza dugást.

2018. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolatban élek, nulla szexszel. Nincs kedvem próbálgatni másokkal az életet, ahhoz túl sokat láttam és tapasztaltam.
2018. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
utolso nõ biztos. Sex nelkul nemnagyon ismerek ferfit aki csak ugy elvan..
2018. dec. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
A testiség eltűnésének oka volt.
2018. dec. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!