Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy hogy nem görcsöltök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy hogy nem görcsöltök azon, hogy megcsal-e a párotok? Le lehet erről szokni valahogy, hogy ne legyek ennyire ráfeszülve?

Figyelt kérdés

Naponta eszembe jut többször, hogy mi van ha?!

Ha elmegyünk valahova akkor is elég sokszor nem tudok kikapcsolódni, csak vergődök rajta hogy más nők lehet jobban illenének a páromhoz mert nem ilyen görcsösek mint én..


23/n



2018. nov. 22. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem jutott ilyen eszembe. Mivel én sem csaltam volna meg őt, evidensnek tartottam, hogy ő sem teszi. No és ismertem a jellemét, nem csapott volna be, ha másba szeretett volna bele, elmondta volna. Már nem vagyunk együtt, de nem megcsalás miatt mentünk szét és ha lesz új kapcsolatom, akkor sem ezen fogok görcsölni az új mellett sem.

Úgy válassz, hogy ismerd a jellemét.

2018. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:) Tudod mi a gorcsod oka? Nagyon szereted, es felsz elvesziteni? Vagy nem mutatja ki elegge a szeretetet neked? Esetleg nem bizol meg benne? Vagy csak nincs onbizalmad?
2018. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerűen: nincs partnerem. 😄

Hölgyemény, rakd rendbe az önbecsülésedet, mert ez belülről, a lényedből fakad. Direkt nem önbizalmat írtam, mert bár az is belül születik meg, de külső sikerek hízlalják/táplálják, míg az önbecsülés csak rajtad áll.

2018. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Ez beteges. Sosem gondoltam, hogy megcsalna a férjem, mert egyrészt ismerem őt, másrészt nem lenne rá oka, hiszen szuper a házasságunk. Bizalom nélkül semmi értelme az egésznek.
2018. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem jutott eszembe ilyen, inkább fordítva szokott lenni.
2018. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

4: Tudod mi a különbség a hűtlen férfi, meg a párod között?

A te férjed ügyesebb, még nem bukott le. ;D

2018. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Önbizalom hiány.

Viszont ha szeret nem csal meg. Ha nem szeret megcsalhat, de akkor mi értelme lenne az egésznek.

Azt gondold át. Élj a mának. Nem fogod vissza kapni azokat a boldog perceket amiket agyalással töltesz. Vele légy boldog. Soha nem tudhatod mit hoz a holnap. (tudom, hogy ez klisé, de igaz)

Én is sokat agyaltam. Tönkre is tettem vele az előző kapcsolatomat. Érezte ő is, hogy valami nem oké.

2018. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj, ezen túllépni csak egy módon tudsz: ha meg akar csalni, akkor meg is fog.De ha szeret, ha nem akar félrelépni, akkor úgysem fog.


Esküszöm, kb. 10 perce ezzel nyugtattam meg magam.

(holnap céges bulija lesz, hiàba, hogy nincsenek női kollegàk, tisztàra hülye rémképeket làttam magam előtt.Ha akar, akkor úgyis megfog, nem kell ehhez a buli.De bízom benne, és ugyanúgy vàrni fogom haza, mint mindig.)


Engedd el ezt az érzést, mert bedilizel.


34N

2018. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

#8. Ki mondta, hogy férfiakkal ne csalhatna meg?! :D

Jó jó, csak vicceltem, nem fog megcsalni :).

Ebbe csak belenyugodni vagy belezizzenni lehet kérdező. Belezizzenni meg kár olyanba, amire nem vagy ráhatással.

32/f

2018. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:
17%

Na és akkor mi van, ha megcsal?


Összedől a világ? Az csak szex mással :)


Viszont csalod, oszt csókolom.


Attól még szerethetitek egymást :)

2018. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!