Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bunkóság ha az exemmel fizette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság ha az exemmel fizettetem ki a házam felújítására felvett kölcsönt?

Figyelt kérdés
Ő nevére vettük fel a kölcsönt, ő fizette a részleteket, de 2,5 éve kiraktam őket és albérletben laknak. Gyt-t fizetek igy azt nem tudom mar pluszba fizetni. Így ő fizeti a törlesztőt de nagyon mérges. Tud nekem ártani?
2019. jan. 4. 14:58
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
92%

Nagy szemétség!

Ketten vettétek fel!

Jogilag nehezen tud ártani.


Bár gyanítom, hogy a töredékéért kiveri belőled 3 nagydarab srác...akár a többszöröséért ;)


Sok sikert.

2019. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%
a saját gyerekedet kiraktad?
2019. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Többször kértem szepen hogy menjenek, de nem értett a szóból!
2019. jan. 4. 15:37
 4/55 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon nagy bunkóság
2019. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
93%
Az. Remélem büszke vagy arra, hogy egy ilyen utolsó szarrágó hulladék vagy.
2019. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
95%
Fúj, de hányinger vagy. Kidobtad a gyerekeiddel együtt és még fizesse amibe te élsz egyedül?
2019. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
88%
Magyarul 2.5 éve fizet egy olyan felújítást aminek csak te láttad a hasznát. Semmiképp nem gerinces megoldás, de mivel az ő nevén van a hitel az ő sara. Mondhatjuk hogy hülye volt hogy megbízott benned és egy életre megtanulta, hogy más kedvéért nem veszünk fel hitelt semmire.
2019. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
97%

Keres egy ügyvédet, és ráfaragsz. Ezen kívül a hitelt innentől bizonyíthatóan ő fizeti, tehát ebben az értékben jár neki az ingatlanból.

Ezt nem kerül sokba a nevére íratni, és mellette tudod fizetni a gyerektartást is vidáman. :)

Utána lép egy közös tulajdon megszüntetése című mutatványt, és vagy kifizeted, vagy eladja a kecót a fejed fölül. :)

Kezdheted nézni az albérletet te is. :)

2019. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Haszonélvezetem van az ingatlanon életem végéig igy sokat nem tud tenni.
2019. jan. 4. 15:55
 10/55 anonim ***** válasza:
98%

Tévedsz, kérdező.

Jogalap nélküli gazdagodàsért pert indíthat, és meg is fogja nyerni :)

Remélem a gatyàd is lepereli rólad ezek utàn...

2019. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!