Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora az esélyem megnyerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélyem megnyerni a gyerek elhelyezését hozzám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy sajnos a házasságunk haldoklik. Nem történt hűtlenség vagy ilyesmi más az oka. Rengeteget veszekszünk. A férjem állandóan azzal fenyeget, hogy el hagy és el viszi az 1 éves kisfiúnkat is. Tudom, hogy mint anya nekem jár az elsőbbség. Viszont azzal jön, hogy neki nagyobb háza van (Nincs saját háza, a szülei házával veri a nyálát). Nekem viszont van egy saját garzonom. Szóval az a kérdésem hogy a lakás területe meghatározó kérdés egy gyerek elhelyezési peren? És azt nézik , hogy milyen a múltja a munkában? Ugyanis az én drága férjem egyik munkahelyről a másikra jár, van hogy egy év alatt 3-4 helyen is dolgozik,semmi sem tetszik neki , volt ahol nem is alkalmazták. Nekem viszont mióta együtt vagyunk mindössze 2 munkahelyem volt és a 2 között 2 hétig voltam munkanélküli. Tehát nekem most is van munkahelyemen csak gyesen vagyok. Neki viszont hónapok telnek el úgy hogy nem dolgozik. Ja és ha el mondom a bíróságon, hogy el hanyagolja a gyereket, ha meg kérem, hogy vigyázzon rá egy kicsit el kezd duzzogni stb. Ha el is venné tőlem a gyereket az anyjának (anyosomnak) vinné, és ő meg menne tekeregni. Szerintetek van félni valóm vagy ne aggodjak mert nekem jár az elsőbbség. Nagyon félek mert nem élném túl ha el vennék tőlem a gyerekemet. Köszönöm előre a segítséget.

2019. febr. 3. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A ferjednek elhanyagolható az esélye.

Az ingatlan mérete nem számít reális körülmények között (nem 10 laktok 1 szobában)

Bár a férjed ingatlana 0 nm2 és gondoskodni se nagyon fog róla. Eddig sem tette.

2019. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Neked fogják ítélni,csak a szája jár amugy is,nem fog ő a gyerekért kapálózni most se foglalkozik vele semmit gondolom,csak ezzel zsarol h ne lépj...

De eleve minek szültél egy ilyen linkócinak? :O

58N

2019. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Biztos,hogy nem fogják elvenni töled a gyereket,nyugodj meg!
2019. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. 2-es, azért szültem neki mert naiv voltam. Hittem az ígéretekben. A lényeg, hogy nem bántam meg, mert az apja olyan amilyen de a kisfiúnk egy kis tündér, a legszebb ajándék legalábbis számomra.
2019. febr. 3. 01:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nevén 0m2 ingatlan van, esélytelen, hogy megkapja a gyereket.


30N

2019. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És ha a szülei át iratják az ő nevére a házat, vagy esetleg ők is pályáznak majd a gyerekre? Biztos vagyok benne, hogy ők is minden követ meg fognak mozgatni mert nagyon szeretik a fiamat, engem viszont már nem annyira. És bár anyósom idegileg meg egészségügyileg már nem tart ott , hogy képes legyen fel nevelni még egy gyereket, de ha arról van szó hogy engem bántson akkor bármire képes. Szóval velük szemben is nekem van nagyobb esélyem?
2019. febr. 3. 08:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fekete-fehér, tehát attól sem zárják el a gyereket, aki vesztett az elhelyezésen. Az apának megítélhetnek x nap láthatást egy héten, és az anyósnál is napokat tölthet akár. A bevett gyakorlat az, hogy a két szülő felváltva gondozza a gyereket, általában az egyik nagyobb arányban. 1 évesen még nem fogja napokra elvinni, de később számíts erre. Teljesen eltörölni a kapcsolatot csak akkor fogják, ha veszélyezteti a gyereket
2019. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van a gyereknek szülője, aki el tudja látni, addig az anyós teljes mértékben esélytelen. Vele nem is kell számolnod.
2019. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Köszönöm a választ. Nos ezt nem kérném, hogy ne láthassa. Azért akármilyen pici is még a kisfiam de imádja az apukáját, és az apukája is imádja őt, de sajnos egy gyereket nem elég szeretni, szeretheti az ember a szomszéd gyerekét is. Nincs türelme hozzá, ugye egy évesen azért elég hisztisek meg akaratosak a kicsik és neki ehhez nincs türelme. De ettől függetlenül igenis el várnám, hogy látogassa a gyereket és ápoljon jó kapcsolatot vele, de azt nem szeretném, hogy a gyerekem mellette nőjön fel s róla vegyen példát. Anyosomékhoz meg nem szívesen engedném mert az a boszi bár imádja a fiamat de engem ki nem állhat, tuti minden trükköt be vetne , hogy ellenem hangolja a fiamat. Bár ha a férjem viszi el hétvégére akkor is az anyjához viszi úgyhogy ezzel igyis úgyis szembe kell néznem.
2019. febr. 3. 08:56
 10/15 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés (aki jártas a témában) a peren kérhetem, hogy végezzenek a férjemen pszichológiai vizsgálatot mielőtt döntenek? Mert hangulat ingadozásai vannak és dühkitörései, igazából ebből lett elegem, először porig aláz, vérig sért majd jönnek a bocsánat kérések meg az igérgetések, hogy megváltozik meg ilyenek de persze sosem tartja be az ígéreteit. Szerintem egy ilyen embernek nem való gyermek. Belőlem egy lelki roncsot csinált, narcopata egy ember, biztos, hogy a gyerekkel is így viselkedne a későbbiekben. Én szeretem őt és tudom , hogy ő is szeret engem de amikor így viselkedik gyűlölöm. Azt olvastam, hogy ha valaki narcopata azon nem igazán lehet segíteni. Én már rengeteg esélyt adtam neki de hiába vagyok együttérző gondolnom kell a gyerekre is meg magamra is.
2019. febr. 3. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!