Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora az esélyem megnyerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélyem megnyerni a gyerek elhelyezését hozzám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy sajnos a házasságunk haldoklik. Nem történt hűtlenség vagy ilyesmi más az oka. Rengeteget veszekszünk. A férjem állandóan azzal fenyeget, hogy el hagy és el viszi az 1 éves kisfiúnkat is. Tudom, hogy mint anya nekem jár az elsőbbség. Viszont azzal jön, hogy neki nagyobb háza van (Nincs saját háza, a szülei házával veri a nyálát). Nekem viszont van egy saját garzonom. Szóval az a kérdésem hogy a lakás területe meghatározó kérdés egy gyerek elhelyezési peren? És azt nézik , hogy milyen a múltja a munkában? Ugyanis az én drága férjem egyik munkahelyről a másikra jár, van hogy egy év alatt 3-4 helyen is dolgozik,semmi sem tetszik neki , volt ahol nem is alkalmazták. Nekem viszont mióta együtt vagyunk mindössze 2 munkahelyem volt és a 2 között 2 hétig voltam munkanélküli. Tehát nekem most is van munkahelyemen csak gyesen vagyok. Neki viszont hónapok telnek el úgy hogy nem dolgozik. Ja és ha el mondom a bíróságon, hogy el hanyagolja a gyereket, ha meg kérem, hogy vigyázzon rá egy kicsit el kezd duzzogni stb. Ha el is venné tőlem a gyereket az anyjának (anyosomnak) vinné, és ő meg menne tekeregni. Szerintetek van félni valóm vagy ne aggodjak mert nekem jár az elsőbbség. Nagyon félek mert nem élném túl ha el vennék tőlem a gyerekemet. Köszönöm előre a segítséget.

2019. febr. 3. 00:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esélye hogy megkapja a gyereket effelől nyugodt lehetsz.


Jól teszed hogy elhagyod, a gyereked és a saját bokdogságodra koncentrálj. Borzasztó személyisége lehet...megértelek.


Azt javasolnám hogy költözz el onnan ha van saját lakásod, nehogy mérgében kárt tegyen benned vagy a gyerekben. Főleg hogy írod milyen kiszámíthatatlan!


Fogadj egy ügyvédet, minden kérdésedre pontosan fog válaszolni, és ügyvéd nélkül amúgy sem lehet válni, ő kell beadja a kérelmet.


Remélem minden rendben lesz!

F36

2019. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne félj elválni! Zsarol a gyerekkel, sok férfi használja ezt a módszert és ezzel egy életre magához láncolja a feleséget. 2 nőt is ismerek akik most válnak, amikor a gyerekek felnőttek. Az egyik helyen érzelmi nyomorékok lettek a sok lelki terrortól. Mindkét helyen a férfiak herék voltak, élősködők. Ne állj be a sorba, ne légy áldozat. Válj el és kezdj új életet. Sok sikert!
2019. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Csurmi ***** válasza:
Semmi esélye az elmondottak alapján. DE! Ha jól veszem le a típust akkor meg fogja próbálni és láttam már több esetet ahol sikerült is nekik. Módszereik végtelenül aljasak és nem fog téged róla tájékoztatni. Ha nagyon esélytelennek látja akkor pedig nem küszködik és a gyereket is dobni fogja, nem lesz neki ott mint apuka. Készülj fel a legrosszabbra.
2019. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 13# válaszolónak. Készülj fel a legrosszabbra, ha veszíteni fog akkor tartásdíjat sem akar majd fizetni, sőt a gyerekeit hanyagolni fogja. Ez egy nárcisztikus manipulátor, vadbarom. De ne félj tőle!
2019. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a biztatást. ☺
2019. febr. 3. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!